5 madingiausios 2019 metų pavasario spalvos

Pats metas šiek tiek plačiau praverti drabužines ir nusiteikti įsileisti spalvas, kurių 2019 pavasarį tikrai netrūks. Kviečiame susipažinti - 5 madingiausios 2019 metų pavasario spalvos!

CITRUSINIAI ATSPALVIAI


Vida Press


Madoje bus saulėtos ir ryškios spalvos - citrininė, abrikosinė, apelsininė - puikiai derančios tiek tarpusavyje, tiek ir su giminingais atspalviais. Jei nori dar labiau pabrėžti šių atspalvių gaivumą ir gyvybingumą, derink su tamsesniais rudos tonais.


KORALINIAI ATSPALVIAI


Vida Press


Koralinė - pagrindinė 2019 metų spalva, tad naujose pavasario/vasaros kolekcijose tikrai turėtum rasti įdomių variantų įvaizdžiui pagyvinti - pradedant sijonais, suknelėmis ar palaidinėmis, baigiant aksesuarais, kartais visai mažais, bet labai reikšmingais tavo stiliui.


BORDINIAI ATSPALVIAI


Vida Press


Kadaise populiarią kone rėkiančią raudoną spalvą kol kas gali pastumti į šoną, tačiau gilių ir brandžių raudonų atspalvių artėjantį pavasario sezoną nereikėtų pamiršti. Net jei ši spalva tau ne ypatingai patinka, pabandyk ją prisijaukinti svarbiausiais aksesuarais - rankinėmis ar ilgaauliais batais.


ROŽINIAI ATSPALVIAI


Vida Press


Švelnūs, gal kiek romantiški rožiniai atspalviai 2019 pavasarį atliks labai svarbų vaidmenį ir ne be priežasties - rožinė tinka beveik kiekvienai, o ir derinti tikrai nėra sudėtinga.


ŽALI ATSPALVIAI


Vida Press


Chaki nuostabiai atrodys derinyje su natūraliais, kiek prigesintais atspalviais - bordine, tamsiai mėlyna, smėline. Tačiau verta atkreipti dėmesį ir į ne tokius tradicinius žalius atspalvius - mėtinė spalva bus šių metų topų topas.


Žemiau esančioje galerijoje - pavasario stiliaus idėjos, įkvėptos gatvės madosParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis