Madingiausia 2019 metų spalva - švelni, gyva ir labai pavasariška

Ilgai lauktas momentas išaušo - paskelbta madingiausia 2019 metų spalva!

„Living Coral“ - štai kokia spalva bus pati madingiausia ateinančiais 2019 metais. Taip prieš kelias dienas paskelbė Pantone institutas, kiekvienais metais sudarinėjantis spalvinių gamų TOP`us. Šią nuostabią spalvą gali pradėti jaukintis jau dabar, tačiau labiausiai ji atsiskleis pavasarį: lengvi koralų atspalvio paltukai, klostuoti sijonai, įvaizdį pagyvinančios rankinės - su atkeliavusia šiluma prabus ne tik gamta, bet ir mes pačios. 


Nors įprastai spalvinės tendencijos labiau orientuotos į moterų madą, koralinė spalva šmėžuos ir vyriškos mados tendencijose.

COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Pagrindinė spalva, o gal tik gyvybingas akcentas - spręsti paliekame tau. Baltos ir koralinės spalvos tandemas - saugus pasirinkimas, tačiau gali išbandyti ir drąsesnius variantus. Įdomiai atrodytų rožinio aukso atspindžių turintis metalo blizgesys ar purpuriniais pustoniais praturtinta pilkų atspalvių gama.

COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atrasti visą šios spalvos žavesį turėsime ne vieną progą, o kol kas - žvilgsnis į garsiausių dizainerių interpretacijas ir koralinius žaidimus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis