Metalo atspalviai ir ryškios detalės - šių metų šventinio įvaizdžio TOP`as

Artėjant gražiausioms metų šventėms, kiekviena iš mūsų norime atrodyti nepriekaištingai. 

Metalo atspalviai, žvyneliai, blizgučiai, spindintys audiniai ir ryškios detalės – šie pagrindiniai akcentai užtikrins, kad atrodytum išskirtinai šventiškai ir stilingai. Kada daugiau suspindėti, jei ne dabar? Mūsų jau pamėgta kompanija RESERVED siūlo keletą idėjų, kaip suspindėti švenčių metu!


Reserved kolekcija
Vida Press

Metalo atspalviai


Kadaise metalas Paryžių buvo pavertęs futurizmo, inovacijos ir metalinių drabužių sostine. Metalo audinių tendencija - šios žiemos stilingiausia, todėl neišvengiamai atkreipsi visų dėmesį. Metalinė detalė įvaizdyje padės išryškinti privalumus, individualumą ir neblėstantį žavesį. Dėvėk metalo atspalvius vakarinėmis progomis ar atspindėk saulę dienos metu, gyvenimas - tai proga žibėti!


Reserved kolekcija
Reserved kolekcija
Vida Press

Blizgučiai ir žvyneliai


Kai gyvenimas tampa pilkas, dizaineriai dažnai semiasi įkvėpimo iš dangaus. O kas juos gali kaltinti, juk kūrybai nėra ribų! Kosmoso įkvėpta kūryba atsispindi ir dizainerių kūriniuose. Jau nebe pirmą sezoną vyraujanti metalinių atspalvių tendencija, šįkart grįžta su apčiuopiamais 3D žvyneliais, kurie ne tik naudojami tekstūroje, bet ir išsiuvinėjami pavieniui, o tai tapo nebe tradicija, bet neatsiejama šio sezono tendencija! Kol podiumas žvangėjo nuo blizgučių, RESERVED paruošė žvilgančią kolekciją, kuri ne tik šildys švenčių proga, bet ir leis pasijusti tikra mados ikona.


Reserved kolekcija
Vida Press

Spindinti juoda klasika


Mados ateina ir išeina, tačiau nėra nei vieno stilisto, kuris paneigtų juodos spalvos svarbą. Vadinkite tai kaip norite, bet šio sezono madingiausia drabužio tekstūra - blizgesys. Atkreipk dėmesį į klasikinės neišblėstančios juodos ir spindinčio audinio kombinacija dvelkiančius drabužius. Rinkis aksomą elegantiškai progai paminėti ar lakuotą odos imitacijos audinį vakarėlio metu, juk dabar, tai gatvės stiliaus rafinuotumo signalas!


Reserved kolekcija

Aksesuarai


Užtenka mažytės unikalios detalės minimalistinėje aplinkoje ir tu dėmesio apsuptyje! Nesvarbu, ką pasirinksi: sidabro imitacijos žvilgančius auskarus, blizgančią rankinę ar elegantiškus raudonus aukštakulnius, prižadame - išsiskirsi! Svarbiausia, viską gerai suderinti. Siūlome griežtesnio kirpimo, minimalaus silueto aprangą derinti su ryškiais aksesuarais. Rinkis žvilgančius auskarus tam, kad išryškintum veido bruožus; raudonus aukštakulnius - kad visų žvilgsniai nukryptų į tave, įžengiančią pro duris; blizgančią rankinę nenuobodžiai dienai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis