15 įspūdingiausių Jennifer Lawrence vilkėtų DIOR suknelių

Patys ryškiausi mados namų Dior sukurti įvaizdžiai svarbiausioms Jennifer gyvenimo akimirkoms.

Jennifer Lawrence ir mados namų Dior draugystė - tvirta ir patikrinta laiko. Būtent įspūdingomis Dior suknelėmis Jennifer puošėsi svarbiausiomis savo gyvenimo akimirkomis. Tikriausiai pati įsimintiniausia diena pačiai Jennifer buvo 2013 metų apdovanojimai ir pirmasis Oskaras, kurį ji gavo už vaidmenį filme „Optimisto istorija“ (Silver Linings Playbook). 


Tą vakarą Jen nustelbė visas apdovanojimuose susirinkusias viešnias. Kalbama, kad rožinė Dior Couture suknia buvo įvertinta net 4 milijonais dolerių ir šios prabangos nė vienai žvaigždei ant raudonojo kilimo kol kas dar nepavyko pralenkti. Matyt, ir pačiai Lawrence galva taip apkvaito, kad lipdama atsiimti apdovanojimo Jen suklupo ties pirmaisiais laipteliais. Tačiau visuomet laisvai besijaučianti ir geros nuotaikos nestokojanti Jennifer tik pasijuokė iš šio incidento. 


Jennifer Lawrence suknia Oskarų ceremonijai
Jennifer Lawrence suknia Oskarų ceremonijai
Vida Press


Matyt, neatsitiktinai mados namai Dior būtent Jennifer pakvietė tapti naujų kvepalų JOY veidu. Laisvumas, pozityvi energija ir mokėjimas mėgautis akimirkos žavesiu - būtent šią emociją geriausiai įkūnija pati Jennifer Lawrence. Vos per du mėnesius JOY by Dior video įrašas su Jennifer Lawrence buvo peržiūrėtas daugiau nei 58 milijonus kartų. Citrusinis bergamočių ir mandarinų aromatas skamba unisonu su gėlėmis. Graso rožės bei svaiginantys jazminai susilieja su šiuo patraukliu vaisių aromatu ir dovanoja gyvybingą šypseną. Šilti ir kreminiai santalai švelniai apkabina. Išskirtinis, artimas, tyras ir pudrinis muskusų šnabždesys sukuria meilų bei jausmingą, prie odos priglundantį efektą.O dabar kviečiame tave pažvelgti į žemiau esančią galeriją, kurioje - patys ryškiausi Dior sukurti įvaizdžiai svarbiausioms Jennifer gyvenimo akimirkoms. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis