Stilingoji Indrė Kavaliauskaitė–Morkūnienė įkvėpimo ieško ne žurnalų puslapiuose

Išskirtiniu stiliaus pojūčiu aplinkinius žavinti televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė–Morkūnienė įkvepiančius ir akį džiuginančius drabužių derinius vadina tam tikru žaidimu.

Kaip pastebi Indrė, eksperimentai dažnai įneša į drabužinę naujų vėjų. Visgi moteris sako nemėgstanti apsikrauti daiktais, tad jos spintoje nauji rūbai labai ilgai neužsibūna: „Dalintis ir dovanoti – malonu“.I. Kavaliauskaitė–Morkūnienė dažnai pavadinama stiliaus ikona – dviejų vaikų mama visada sugeba nustebinti įdomiais spalvų ir formų deriniais, netikėtais kontrastais. Moteris sako, kad ją labiausiai traukia vintažu dvelkiantis stilius.


„Man labiausiai patinka 4–ojo ir 6–tojo dešimtmečių stilius. Jei yra proga ir galimybė, visada renkuosi tokio stiliaus drabužius. Man patinka, kad mada kartojasi ir viskas sukasi ratu. Įkvėpimo ieškoti senuose Holivudo filmuose daug įdomiau, nei tik mados portaluose ir žurnalų puslapiuose“, – pasakojo ji, kviesdama aplankyti šią savaitę atidarytą jos pop–up mados ekspoziciją Kauno „Akropolyje“, ir gyvai pamatyti jos rudens favoritus.


Kaip pasakoja Indrė, jos išrinkti daiktai – tarsi įkvėpti karališkosios medžioklės: „Čia daug paltukų, skarų ir šalikų. Po labai spalvotos vasaros tegul ruduo būna kiek ramesnis“.


I. Kavaliauskaitė–Morkūnienė stiliaus žinovės etiketės sau klijuoti nelinkusi, tačiau pripažįsta nestokojanti drąsos pažaisti ir nustebinti vienu ar kitu pasirinkimu.


Indrė Kavaliauskaitė–Morkūnienė
Indrė Kavaliauskaitė–Morkūnienė
Asm. albumo nuotr.


„Nesu diplomuota stilistė ar menininkė, bet man patinka žaisti spalvomis, po truputį eksperimentuoti formomis ir pačiai atrasti savyje idėjų. Drabužiai, stilius – visa tai smagus žaidimas. Juo ilgiau jį žaidi, tuo geriau ima sektis, tuo greičiau ateina idėjos, o parduotuvėse apsisuku kur kas staigiau. Man visada norisi truputį nukrypti nuo „normos”. Nežinau, ar visada pavyksta. Gal kartais nukrypstu net ir per daug, bet neimu į galvą, juk žaisti nereikia labai rimtai?“, – retoriškai klausė ji.


Įkvėpimo moteris sakė besisemianti iš amžinųjų stiliaus ikonų: Audrey Hepburn, Grace Kelly, Biancos Jagger ir Jacquiline Kennedy. Stilingą moterį žavi ir šių dienų žvaigždės, tokios kaip Sarah Jessica Parker, Iris Apfel, Blake Lively ir daugelis kitų.


Visgi daugiausiai emocijų jai sukelia daug artimesnės „žvaigždutės“. „Mieliausi man mano vaikų pirmieji drabužėliai. Paprastai prie jokių daiktų „neprisirišu“, mėgstu atiduoti ir vis „išsivalyti“ spintą. Didelis daiktų kiekis slegia, o dalintis ir dovanoti yra malonu“, – su šypsena kalbėjo moteris.


Paklausta, kokiems garderobo pasirinkimams ji dažniausiai nepritaria, I. Kavaliauskaitė–Morkūnienė buvo nuosaiki. „Kritikuoju nebent per daug išreikštą seksualumą, nuogumą. Tai man niekada nebuvo gražu, bet gal tai mano problema. Man moteris visada daug seksualesnė, kai rodo mažiau, o daugiau palieka fantazijai“, – atviravo televizijos laidų ir renginių vedėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis