Jei nori atnaujinti garderobą - pasiūlymas kaip tik tau

Vasarą visos deivės išsitraukia iš spintų lengvučius drabužius ir plazdėdamos žengia gatvės podiumu. Vienas iš pagrindinių tikslų šiais metais – susižavėjimo žvilgsniai ir aplodismentai. Kaip to pasiekti? Įsigyti kažką originalaus.

Tai galėsite padaryti apsilankiusios didžiausiame dizaino ir mados festivalyje “DI’FEST” jau šį savaitgalį, birželio 10-11 d. Gedimino pr., kur daugybė jaunų kūrėjų pristatys savo naujausias kolekcijas.

Suknelėstiliaus vinis

Žymiausios pasaulyje merginos dėvi nuostabias dizainerių kurtas sukneles. Dažnai ir mes pasvajojame apie tokias, tačiau apie kainą net nedrįstame pagalvoti. O Lietuvoje yra daugybė talentingų dizainerių, kurie nuostabią išskirtinio dizaino suknelę sukurs ir kruopščiai pasiūs už tikrai prieinamą kainą, tad suknelę dėvėsite ne vienerius metus.

„Lietuvos moterys išsilavinusios, gražios, jausmingos, tačiau kiek nedrąsios“, - sako dizainerė Raimonda Draskinienė. Ji festivalyje pristatys naują lino kolekciją „Summer Kiss 17“, kuri išsiskiria vasariškai gaiviomis spalvomis: levandų violetine, koralų rausva, pilko vandens bei šiemet itin madingais ornamentais iš langelių bei dryžių.

„Kolekcijai būdingi lengvi kirpimai, neįpareigojantys siluetai ir nerūpestinga nuotaika. Šie drabužiai tikrai suteiks mums, moterims, truputį daugiau drąsos“, - šypsosi Raimonda.

Lyjant - lietpalčiai

Ta mūsų lietuviška vasara – tris dienas lyja, nors turėtų šviesti saulė. Naujus batelius keičia botai ir seniai pabodusi striukė. O dar labiau skaudina širdį, kai spintoje kabo ką tik nusipirkta vasarinė suknelė. Ir apie kokį stilių galima kalbėti?

„Nėra blogo oro jaustis stilingiems“, - sako dizainerė Vigita Garbuzaitė, pristatanti originalius lietpalčius "Ducktail Raincoats". Ir išties - kiekvienas lietpaltis turi "anties uodegą", kuri gali būti nusegama ir keičiama į skirtingų spalvų arba atšvaitinę uodegą.

“Lietpaltis yra nepakeičiamas drabužis gyvenant Lietuvoje. Ir ne tik dėl dažno lietaus, bet ir dėl galimybės derinti lietpaltį su bet kokiu drabužiu! Net kokteilinės aprangos drabužiai puikiai dera prie lietpalčio, tik reikia į tai pažiūrėti kūrybiškai”, - mano dizainerė.

Paplūdimyje - įdomūs kostiumėliai

„Second ME" ištobulino vienos dalies maudymosi kostiumėlius atvira nugara, kurie ypač praverčia kelionėse ar netikėtai atsidūrus prie jūros. Mat jį galima vilkėti ne tik vykstant į paplūdimį, bet ir kaip palaidinę ar glaustinukę“, - sako "Second ME" kūrėja Erika Kielė.

"Tamprės yra šio sezono būtinų turėti ir patogiausių daiktų sąrašo viršuje, tad atostogų metu pravers kelių spalvų tamprės, nes jos universalios - tinka tiek prabangiame vakarėlyje ar vasarnamyje, tiek keliaujant prie ežero ar į festivalį su draugais“, - sako E. Kielė.

Įvaizdžio akcentas - įdomi rankinė arba kuprinė

Patogi ir stilinga rankinė yra vienas iš svarbiausių stiliaus akcentų. Ir prie suknelės, ir prie lietpalčio, į paplūdimį, vakarėlį, prie dar kitos suknelės – susumavus išeina, kad reikia kone 15 skirtingų rankinių! Tačiau Lietuvos kūrėjai turi originalų ir išradingą sprendimą.

"Indigo textile" dizainerių sukurta transformuojamų rankinių ir kuprinių kolekcija LESS IS MORE - tai stilingas ir išskirtinis šios vasaros hitas, „must have“ aksesuaras, derantis tiek prie džinsų, tiek prie vakarinės aprangos.

“Manau, mūsų kuprinės yra puikus pasirinkimas vasaros metui. Pagrindinis LESS IS MORE kuprinių ir rankinių privalumas - transformacija, todėl kiekvieną dieną galite atrodyti vis kitaip, turėdami tik vieną daiktą. Mūsų kuriamas aksesuaras puikiai tinka tiek kelionei į paplūdimį, tiek prie vakarinės aprangos, todėl puikiai jausitės visur, o naujos kolekcijos spalvos taps puikiu akcentu prie jūsų garderobo“, - sako dizainerės Elzė ir Milita.

Geriausi draugai - deimantai

Apie juos kalbėti daug net neverta, nes kalbai pasisukus apie deimantus, juvelyrikos dirbinius ir brangiuosius akmenis, – norisi jų visų. Ir ne po vieną.

Dizainerė Adelė Dagytė, įkvėpta Prancūzijos Provanso, pristato naujausią „La deuxième“ papuošalų kolekciją ir rekomenduoja tapti elegancijos pavyzdžiu. Jos juvelyriniai dirbiniai alsuoja neįprastu paprastumu, kuris nepriekaištingai papildo savimi pasitikinčios, rafinuotos, išskirtinumą mėgstančios, tačiau kuklios moters įvaizdį juodųjų deimantų, briliantų ir topazų fone.

„Man svarbus moteriškumo raiškos vaidmuo šiuolaikinėje, nuolat kintančioje visuomenėje. Darbus kuriu žmogui, kuris ieško ramaus kūrybos pateikimo, vertina rankų darbą ir nori puoštis kasdien“, - sako Adelė.

Idėjos - iš podiumo

DI'Fest naujiena - atviras gatvės podiumas, kur dizaineriai pristatys naujausias kolekcijas.

Vieni iš idėjos autorių PC „GO9“ džiaugiasi šia iniciatyva: „Mes palaikome Lietuvos kūrėjus ir dizainerius, todėl džiugu, kad gatvės podiumas prie GO9 sulaukė didelio jų susidomėjimo“.

Kolekcijos bus demonstruojamos viso festivalio metu.

Birželio 10 d. nuo 12.00 iki 15.00 val.

12.00 OŽ KA UAB Lorėja
12.05 ETIKKA. Goda Narijauskaitė ir Beatričė Ceizarienė
12.15 Modeliai.Lt. Prêt-à-porter kolekcijos vaikams VASAROS SPALVOS 12.30 PAULA PODERYTE. Vakarinių suknelių kolekcija
12.45 AMĖ. Moteriškų drabužių kolekcija
13.00 RUTY. Aksesuarai - unikalaus dizaino žiogai
13.15 AUĆ BY KAUĆ Teofilė Kaučikaitė
13.20 MODELIAI.LT Prêt-à-porter kolekcijos jaunimui VASAROS SPALVOS 13.30 KARMA BY RAIMA. Kolekcija "Above, below"- stilingi, miesto moters drabužiai
13.45 LASUB Laurita Saulėnaitė. Kolekcija "HIDE&SEEK"
14.00 TAPYBA ANT ŠILKO Auksė Poškuvienė
14.15 KSLINKIS Ksenija Linkevičūtė
14.30 IZA ANDRI. Moteriškų drabužių kolekcija
14.45 SOVA, UAB Domalita.

AUĆ BY KAUĆ Teofilė Kaučikaitė

Birželio 11 d. nuo 11.30 iki 14.30 val.

11.45 SOVA, UAB Domalita
12.00 IZA ANDRI. Moteriškų drabužių kolekcija
12.05 Modeliai.Lt. Prêt-à-porter kolekcijos vaikams VASAROS SPALVOS. 12.15 AMĖ. Moteriškų drabužių kolekcija
12.30 RUTY. Aksesuarai - unikalaus dizaino žiogai
12.45 TAPYBA ANT ŠILKO Auksė Poškuvienė
13.00 KARMA BY RAIMA. Kolekcija "Above, below"- stilingi, miesto moters drabužiai
13.15 LASUB Laurita Saulėnaitė. Kolekcija "HIDE&SEEK"
13.30 PAULA PODERYTE. Vakarinių suknelių kolekcija
13.45 KSLINKIS Ksenija Linkevičūtė
13.55 OŽ KA UAB Lorėja
14.00 ETIKKA Goda Narijauskaitė ir Beatričė Ceizarienė
14.15 MADMUZELĖ Smart casual stiliaus suknelės.

Daugiau dizainerių ir kūrėjų rasite apsilankę dizaino ir mados festivalyje „DI‘FEST“, Gedimino pr. Vilnius, jau šį savaitgalį, birželio 10-11 dienomis.

Užsakymo nr.: PT_74893628

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis