Trys madingiausios spalvos 2018 metų rudeniui

Bene svarbiausias kriterijus, pagal kurį renkamės drabužius - tai jo spalva. Bent jau taip tikina ekspertai! Tad siūlome pažvelgti, į kokias spalvas vertėtų dairytis artėjančiam rudens sezonui ir visiems 2019 metams. 

Kompanijos Coloro konsultantė Joan Tomas teigia, kad ateinantį sezoną vis dar karaliaus šiuo metu itin populiarios pastelinės spalvos. Švelnios, nepernelyg intensyvios ir lengvai derinamos - tobulas pasirinkimas, kad ir kokio stiliaus aprangą pasirinktum. Vis tik prabėgusi vasara neišstums ir ryškių spalvų.


Laisvė visiems rožiniams atspalviams


Cosmopolitan.lt montažas, Shutterstock nuotr.


Pamiršk tuos laikus, kai rožinė buvo laikoma barbišku beskonybės simboliu. Dabar rožinė pačioje viršūnėje ne tik moterų, bet ir vyrų mados pasaulyje. Nuo subtilios rožinės cukraus vatos iki intensyvaus, akį rėžiančio rožinio flamingo atspalvių - kad ir kurį variantą pasirinksi, tikrai neprašausi. 


Geltona - aktyvi ir gyvybinga


Cosmopolitan.lt montažas, Shutterstock nuotr.


Geltona - nuostabus, švelnus, vasariškas tonas, kurį drąsiai gali prisijaukinti ir šaltuoju sezonu. Jei ši spalva derinama su geometriniais raštais – drabužis tampa neeiliniu meno kūriniu. Dizainerių kolekcijose demonstruojami modeliai geltoną spalvą siūlo derinti su pilka ir tamsiai mėlyna, tačiau mados pasaulyje griežtos ribos trinasi vis labiau, tad drąsiai eksperimentuok ir atrask savo stilių. 


Gaivi ir paslaptinga mėtinė


Cosmopolitan.lt montažas, Shutterstock nuotr.


Sakytume, žalia, bet ne... Ji kur kas subtilesnė ir elegantiškesnė, labiau traukianti, nenuspėjama ir sunkiai nusakoma. Kaip ir visi pasteliniai atspalviai, mėtinis taip pat švelnus, neiššaukiantis ir tinkantis visiems gyvenimo atvejams. Pakaks ir neryškios detalės - gaivumo ir šviežumo pliūpsnis garantuotas! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis