Madingiausias manikiūras artėjančiam 2018 rudens / žiemos sezonui

(1)

Šių metų rudens / žiemos sezono manikiūro tendencijose dominuos nuosaikesni variantai, tačiau norinčioms ryškesnių įvaizdžių vietos fantazijai tikrai palikta. Amžinai nerimstančioms sieloms turėtų patikti drąsus Vivienne Westwood pareiškimas, o klasikos mylėtojų abejingomis nepaliks Tom Ford siūlomas perlamutro žvilgesys.


Vivienne Westwood
Vivienne Westwood
Vida Press


Vivienne Westwood garsėja savo provokuojančiu stiliumi ir drąsiais pareiškimais mados pasaulyje. Šių metų rudens/žiemos kolekcijos pristatymo metu akcentu tapo provokuojantys užrašai ant nagų. Neatkreipti dėmesio tiesiog neįmanoma. 


Kenzo
Kenzo
Vida Press


Kenzo siūlo prisijaukinti džiunglių žalumą. Kiekvienas nagas - tarsi atskiras nepamirštamų atostogų prisiminimas, nukeliantis į maloniausias akimirkas. Dominuoja žalia ir visi jos atspalviai, pagyvinami rusvų, melsvų ir gelsvų tonų. Vietos eksperimentas tikrai į valias. Kenzo
Kenzo
Vida Press


Dar vienas žaismingas Kenzo eksperimentas - horizontalūs dryžiai. Mados namai renkasi klasikinį juodai baltą variantą, tačiau galima pažaisti ne tik su spalvomis, bet ir su rašto proporcijomis.  


Marc Jacobs
Marc Jacobs
Vida Press


Rudens ir žiemos sezonui Marc Jacobs sukūrė devynis naujus nagų lakų atspalvius. Bendras juos siejantis dalykas - metalinis blizgesys, kuris artėjančio sezono metu bus labai madingas. 


Moschino
Moschino
Vida Press


Mėgstančioms ryškias spalvas, Moschino siūlo apversto prancūziško manikiūro variantą, derinant du tos pačios spalvos atspalvius - intensyvesnį ir švelnesnį. Ne naujiena, bet vis dar aktuali. 


Tom Ford
Tom Ford
Vida Press


Dizaineris Tom Ford taip pat siūlo apversto prancūziško manikiūro variantą, tačiau kur kas subtilesnį ir nuosaikesnį. Svarbiausias akcentas - perlamutrinis pasirinkto atspalvio žvilgesys. 


Nina Ricci
Nina Ricci
Vida Press


Nina Ricci mados namai pasilieka prie klasikos - ryškiai raudonas nagų lakas iš mados niekada neišeis ir tiks kone visais gyvenimo atvejais. 


Roberto Cavalli
Roberto Cavalli
Vida Press


Roberto Cavalli rudens žiemos sezonui renkasi juodą spalvą itin blizgiu paviršiumi. Klasikinis, bet nenuobodus. Mažas, tačiau pastebimas akcentas - ryškiai raudonos spalvos intarpas ant vieno nago. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis