Madingiausi maudymosi kostiumėliai, kuriuos vyrai vadina košmaru

Akivaizdu, kad maudymosi kostiumėlių tendencijose šią vasarą vyrauja praėjusių dešimtmečių mada. Vienas įkvėpimo šaltinis - 9-asis dešimtmetis, kitas - retro laikotarpis. Mums tendencijos yra tarsi garantija, kad įsigijusios madingą drabužį neprašausime, ypač jei tokį renkasi ir žvaigždės. Deja, kai kurios tendencijos prasilenkia su vyrų grožio suvokimu.

Turbūt populiariausias pastarojo meto maudymosi kostiumėlis - 80-ųjų stiliaus superaukštais iškirpimais ties kirkšnimis. Anuomet buvo madingi ne tik tokie paplūdimio drabužėliai, bet ir sportiniai triko bei apatinės kelnaitės. Šiandien, rodos, kone visos Holivudo gražuolės įsispraudė į būtent tokio tipo vientisus maudymosi kostiumėlius arba dviejų dalių bikinius.

Vida Press nuot.

Vida Press nuot.

Dažnai sakoma, kad aukštas kelnaičių iškirpimas, ilgina kojas, tad jos atrodo dailesnės ir plonesnės. Kad šio modelio kelnaitės kuria ilgesnių kojų iliuziją - tiesa, bet kad dailina... nelabai. Mat jos išryškina klubų plotį ir šlaunų apimtį. Taigi, jei nenori akcentuoti apatinės kūno dalies, geriau 80-ųjų stiliaus kostiumėlius ir bikinius apeiti. Tą daryti siūlytų ir vyrai, apklausos parodė, kad 80's maudymosi kostiumėliai ir kelnaitės yra viena baisiausių vasaros tendencijų.

Vida Press nuot.

Vida Press nuotr.


A post shared by Kylie (@kyliejenner) on May 11, 2017 at 10:06am PDT

Antroji tendencija - retro stiliaus bikiniai. Jie išsiskiria akivaizdžiai aukštintu kelnaičių juosmeniu. Paprastai tokios kelnaitės primena mini šortukus, nes iškirpimai ties kojomis yra itin kuklūs, o nugaroje kelnaitės nuo-iki dengia visą užpakaliuką. Retro bikinius pamėgo tos, kurios nenori demonstruoti sėdmenų arba atsikišusio pilvuko. Kelnaitės aukštintu liemeniu jį puikiai maskuoja, nes formuodamos figūrą apspaudžia pilvuką.

Vida Press nuotr.

Visgi retro kostiumėliai vyrus šiurpina. Jiems nesvarbu, kad toks bikinis - vasaros tendencija, čia vyrai įžvelgia tik senamadiškumą, tarsi į paplūdimį susirinktų močiutės. Na taip, jie lyg ir teisūs, juk prieš kelis dešimtmečius būtent tokius maudymosi kostiumėlius rinkosi mūsų mamos ir močiutės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis