Vasaros stiliaus akcentai - išryškintos akys ir neįprasti kontūrai

Vasaros stiliaus akcentų dėmesio centre - išryškintos akys. Vasarą žaisime ne tik spalvomis, bet ir neįprastais kontūrais, taigi mėgstančioms ryškesnį ir pastebimą įvaizdį tikrai bus iš ko pasirinkti. Siūlome pažvelgti, kokius įvaizdžius šiai vasarai siūlė garsiausi dizaineriai ir mados namai, bei ką jau dabar galime pasiskolinti iš dar ir atkeliausiančio rudens/žiemos sezono.

Dizaineris Phillip Lim siūlo laužyti nusistovėjusius standartus ir prisijaukinti neįprastas formas. Akių kontūras be pradžios ir pabaigos - atrodo kiek neįprastai, tačiau originaliai. Nubrėžk įprastą juodą kontūrą nuo vidinio iki išorinio akies kampučio ir naudodama sudrėkintą vatos pagaliuką tiesiog nuvalyk kontūro pradžią ir pabaigą. Svarbus akcentas - kontūras turi būti tiek ties viršutine, tiek ties apatine blakstienų linija.

Spalvų žaidimą akių makiaže galėjome matyti ne vieno dizainerio kolekcijos pristatyme. Jeremy Scott juodą akių pieštuką siūlo iškeisti į subtiliau atrodantį pilką, bendrą įvaizdį pagyvinant pastelių atspalvių šešėliais ir spalvotu blakstienų tušu. Įspūdingai atrodančiam vakariniam makiažui tiktų gana drąsus Marissa Webb kolekcijos pristatyme matytas įvaizdis - auksu žėrintys blizgūs šešėliai, derinami su intensyvios spalvos akių kontūru bei to paties atspalvio blakstienų tušu. O galbūt norėsi išbandyti ateinančio rudens sezono tendenciją - žaismingą vaivorykštės spalvų makiažą, kurį pademonstravo Alberta Ferretti modeliai?

Nebijančios drąsių sprendimų ir neįprastų formų gali išbandyti mados namų Fendi pasiūlytą akių įvaizdį - per vidurį tarsi išsitrynusį katės akių kontūrą su išryškintais vidiniais akių kampučiais ties viršutine ir apatine blakstienų linija. Papildomų akcentų kuriant šį makiažą geriau vengti - tegul visas dėmesys krypsta į tavo akis.

Marni mados namai šį sezoną siūlo lėlišką akių makiažą. Itin platus viršutinis akių kontūras, užeinantis už išorinio ir vidinio akies kampučių ir platėjančiu kontūru paryškinta dalis apatinės blakstienų linijos, paliekant tarpą tarp viršutinio ir apatinio kontūro. Efektui sustiprinti keliais sluoksniais tušu padažomos viršutinės blakstienos ir paryškinamos apatinės ties ta riba, kurioje nubrėžtas kontūras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis