7 kartai, kai Kate Middleton sulaužė karališkųjų rūmų stiliaus taisykles

Nors Kate Middleton vadinama viena stilingiausių pasaulio moterų, jos apranga ne visuomet atitinka griežtus karališkųjų rūmų stiliaus etiketo reikalavimus. Kalbama, karalienė ne kartą yra užsiminusi, kad galėtų „paskolinti“ jai savo stilistą.

Griežtų taisyklių ir kodeksų visą gyvenimą besilaikiusiai karalienei labai kliūva Kate taip pamėgti platforminiai batai ir pernelyg trumpos suknelės, kurios vis atidengia daugiau, nei derėtų. Karalienės anūko žmona visam pasauliui net kelis kartus pademonstravo savo užpakaliuką.

Tačiau nepaisant to, kad Kate Middleton ne visuomet laikosi konservatyvių karališkųjų rūmų įvaizdžio taisyklių, kone kaskart pasirodžiusi viešumoje ji atrodo stulbinamai. Su retomis išimtimis...

Bene grubiausia Kate klaida - užgožti karalienę jos gimimo dienos proga surengtoje šventėje. Tikriausiai jaunoji hercogienė neatkreipė dėmesio į rekomendaciją pasipuošti neutralių spalvų drabužiais.

Vida Press

Kate jau ne kartą pateko į nepatogią situaciją, kuomet jos taip pamėgtos kelių nesiekiančios suknelės plaikstosi vėjyje ir suteikia galimybę paparaciams užfiksuoti neeilinius kadrus.

Vida Press

Su šia turkio spalvos suknele Kate atrodė tiesiog įspūdingai. Tiesą sakant, tai vienas geriausių jos įvaizdžių! Vis tik jeigu kalbame apie karališkųjų rūmų stiliaus etiketą, tokia iškirptė hercogienei gerokai per atvira.

Vida Press

O čia - vienas blogiausiai įvertintų Kate įvaizdžių. Suknelė be rankovių ir be petnešėlių + gruboki batai su platforma. Ne, toks įvaizdis karališkosios šeimos atstovei nėra priimtinas.

Vida Press

Daug diskusijų susilaukė ši suknelė. Pagal karališkąjį etiketą suknelė turėtų dengti kelius. Kate šią taisyklę nuolatos laužo ir renkasi jos figūros tipui labiau tinkamą ilgį, tačiau šis variantas netgi mados kritikams pasirodė kiek per drąsus oficialiam renginiui.

Vida Press

Šis derinys taip pat nebuvo pats sėkmingiausias Kate pasirinkimas. Suknelė atrodo pernelyg sunki, užgožianti pačią Kate. Tačiau didžiausia problema yra batai - tokius aukštakulnius galima avėti einant į klubą, bet ne atstovaujant karališkąją šeimą oficialiame renginyje.

Vida Press

Na ir dar viena nuotrauka, kuri užtraukė karališkajai šeimai gyvūnų gynėjų PETA rūstybę. Kate vilki pirštines, dekoruotas tikru kailiuku...

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis