Mados radaras: neprašauk pro šalį

Nors drabužiai visų pirma yra individualumo išraiška, o šių dienų mada liberali kaip niekada, vis tik kuriant šios vasaros kolekcijas, kai kurias tendencijas dizaineriai išryškino labiau. Štai keletas jų.

Saulė, jūra, jachtos denis...

Šį sezoną dideles bangas kelia jūriniai motyvai. Net jei savęs nelaikote buriavimo entuziaste, drąsiai rinkitės šį stilių. Tegyvuoja marinistinė detalės: dryželiai, auksinės sagos, tamsiai mėlynos, baltos ir raudonos deriniai.

Nors jūrinis stilius pirmiausiai asocijuojasi su laisvalaikiu ir atostogomis, visuomet jį galima adaptuoti darbui ar šventėms, tereikia pridėti elegantiškų detalių. Pasivaikščiojimas painiomis senamiesčio gatvelėmis ar pasiplaukiojimas jachta – kad ir kur nublokš jus diena, siauri džinsai, madinga dryžuota palaidinė ir gražūs jūrinio stiliaus aksesuarai puoš ir įkvėps pasitikėjimo.

Ši tendencija ypač smagiai atskleista „Monton“ kolekcijoje. Ją kūrę dizaineriai ragina: aukštyn bures į gilesnius vandenis!

Gėlės nuo galvos iki pirštų galiukų

Gėlės madingos kiekvieną vasarą, tačiau jų žiedai kiekvieną kartą vis kitokie. Šį sezoną stebint didžiosios mados podiumus, galva svaigsta nuo gėlių chaoso. Dizaineriai siūlo nesikuklinti – gėlėmis puoštis nuo galvos iki pirštų galiukų, tarpusavyje derinti skirtingus gėlių raštus, ryškias spalvas ir faktūras. Jei žinojome, kad „mažiau yra daugiau“, šią vasarą dizaineriai mums sako – „daugiau yra daugiau“!

„Ivo Nikkolo“ dizaineriai, pametę galvas dėl skandinaviškos stilistikos, siūlo derinti dvi ryškias šios vasaros tendencijas – Holivudą užvaldžiusį elegantišką sportinių laisvalaikio stilių ir romantiškas šilko gėles. Efektas garantuotas.

„Mosaic“ dizaineriai siūlo nerti į džiunglių augmeniją. Ryškūs egzotiniai žiedai ar vešli džiunglių lapija toms, kurios nebijo būti pastebėtos. Kuklesnėms dienoms rinkitės nuosaikius, per daug į akis nekrintančius, todėl saugesnius žiedelius.

Chaki spalvos renesansas

Prieš kelis dešimtmečius chaki spalva tebuvo siejama su karine pramone ir uniformomis. Tačiau įsiveržusi į mados pasaulį trauktis neketina. Iš šios spalvos siuvami ne tik militaristinio stiliaus deriniai, bet ir dailios vakarinės suknelės.

„Ivo Nikkolo“ dizainerės sako, kad šiuolaikinė mada, kaip ir jos vartotojas, vertina patogumą. Tai prasismelkė į verslo pasaulį bei šventinius drabužius. Vis mažiau ir mažiau sukaustančių kostiumėlių biuruose, vis daugiau derinių derinių, kurie nevaržo judesių ir minties laisvės.

Dryžiai

Su jais būna visko. Būna, kad jie trumpam išeina. Bet ši vasara yra tas metas, kai jie sugrįžo su visa jėga. Dryžiai dar niekada nebuvo tokie dinamiški ir tokie visur esantys. Nuo klasikinių siaurų dryželių iki ryškių masyvių. Dizaineriai ir čia ragina nesikuklinti – dryžius rekomenduoja nuo galvos iki kojų.

Dryžuota vasarinė „Ivo Nikkolo“ dizainerių interpretaciją – madingi laisvalaikio deriniai. Kelnių ir marškinių derinys švelniai primena jaukų laisvalaikį ar net pižamą. Kaip tik tai, kuo puošiasi pasaulio žvaigždės. Neapsigaukite, tai puikiai tinka ir darbui.

Užsakymo nr.: PT_75069516

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis