Madingiausias šios vasaros derinys tiks kiekvienai

Vos prieš mėnesį kartu su aktore, televizijos laidų vedėja bei socialinių projektų iniciatore Jurgita Jurkute-Širvaite išleidęs unikalią vasarai skirtų drabužių kapsulę. Šį kartą „Sauths“ pristato gaivių naktų ir vasaros festivalių laisvės įkvėptą limituoto leidimo kapsulinę kolekciją „Pabėgimas“.

Tinkamai pasitikti vasarą padėsiančioje kolekcijoje matome ne tik „Sauths“ skiriamuoju bruožu jau tapusį ypatingai ploną lietuvišką liną, bet ir įvairiomis stilizuotomis detalėmis dekoruotas džinsines liemenes, tapsiančias nepamainomu vasaros festivalių ar kelionių atributu.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

„Džinsas, kaip ir linas, yra ilgaamžė, praktiška, iš mados neišeinanti medžiaga. Jos puikiai dera kartu ir viena kitą papildo. Ateityje taip pat ketiname džinsu papildyti ir būsimas kolekcijas“, - apie pasirinkimą šiai kolekcijai šalia lino naudoti būtent džinsą pasakojo pirmuosius gyvavimo metus minintis lietuviškas prekių ženklas.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Tai – nuotykiams ir atradimams skirti rūbai, jiems būdingas išskirtinis lengvumas, suteikiantis vasarą ypatingai trokštamo laisvės pojūčio. Nevaržančio silueto suknelės padės džiaugtis šiltais orais ir kurti naujas istorijas, nesvarbu, ar jos pasakojamos ant jūros kranto, žaliuojančiuose laukuose, ar judriose miestų gatvėse.

Gamintojo nuotr.

Naują kolekciją rasi el. parduotuvėje sauths.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis