Gudrybės, kaip užmaskuoti figūros trūkumus

Vienus dalykus norėtųsi akcentuoti, kitus – paslėpti. Kad neklaidžiotum tarp drabužių kaip ežiukas rūke, atmintinai iškalk šiuos 12 punktų.

* Jei nori atrodyti smulkesnė: rinkis aukštakulnius (ne ištisinį kulną su platforma ir ne storą kulniuką), venk raštų ir kliaukis solidžiomis tamsiomis spalvomis.

* Jei skubiai reikia ūgio: pasikliauk aukštakulniais atviru priekiu, tačiau be jokių dirželių per kulkšnis. Turėk omenyje: tokie dirželiai ir apskritai batai iki kulkšnių vizualiai trumpina bei storina kojas.

* Jei kūnui trūksta smėlio laikrodžio apvalumų: tiks drabužiai su raukiniais ar klostėmis ties krūtine bei klubais.

* Jei trokšti paslėpti stambokas šlaunis: rinkis A formos arba klostytą platų sijoną. Didžiausias jo pranašumas – paryškintas liemuo ir paslėptos kojos.

* Jei svajoji apie apvalesnį užpakaliuką mūvėdama džinsus: rinkis juos su užpakalinėmis kišenėmis. Dar geriau, jei jos segamos.

* Jei tenka pridėti apimčių viršutinei kūno daliai: puoškis trumpais švarkeliais.

* Jei tavo figūra – kriaušės formos: turi ją vizualiai subalansuoti. Tiks švarkai pabrėžtais pečiais (tokius dėvint apatinė kūno dalis atrodys siauresnė) ir palaidinės rauktomis ar pūstomis rankovėmis.

* Jei nori atrodyti karščiau: tau pravers drabužiai didele V formos iškirpte. Jie tarsi pailgina kaklo liniją, ir tu vizualiai atrodai aukštesnė, seksualesnė.

* Jei reikia paslėpti stamboką nosį: įsigyk saulės akinius dideliais rėmeliais. Tada tavo veido bruožai atrodys smulkesni.

* Jei maga suteikti moteriškumo berniukiškai figūrai: drąsiai puoškis stambiais raštais ir derink skirtingus audinius bei skirtingus raštus. Kitaip tariant, didink savo apimtis.

* Jei trokšti staigiai sulieknėti: tiks lengvi ir laisvi švarkai bei audiniai, kurie ne aptempia figūrą, o lengvai krinta ir taip ją optiškai lieknina. Vilkėdama tokius drabužius ne taip sielosiesi dėl pernelyg išryškintų apvalumų, labiau pasitikėsi savimi. Vadinasi, jausiesi seksualesnė.

* Jei nenori būti plačiapetė atletė: idealiai tiks drabužiai vienu atviru petuku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis