Merginos rėžė atvirai, ką mano apie Kim Kardashian kosmetikos liniją: kontūravimo karalienė susimovė!

Populiariųjų Kardashian seserų gerbėjos šią vasarą itin laukė vardinių Kim Kardashian makiažo priemonių. Birželio pabaigoje pristatyti "KKW Beauty" produktai buvo išpirkti akimirksniu. Nors bandyta sukurti neregėtai sėkmingos naujienos įvaizdį, atsirado drąsuolių, kurios nepabijojo svetainėje "Youtube" apie "KKW Beauty" išsakyti visą tiesą.

Šiandien Kim Kardashian priklausantis prekių ženklas "KKW Beauty" siūlo veido modeliavimo rinkinius. 48 dolerius kainuojančiame rinkinyje rasi 3 priemones:

1. dviejų atspalvių kreminį kontūravimo pieštuką
2. kreminį pieštuką, kurio viename gale yra šviesinanti, o kitame - strobingo priemonė
3. specialų teptuką su kempinėle ir šepetėliu produktų sklaidymui

Papildomai gali įsigyti blizgesių rinkinį, tačiau tai bendras "KKW Beauty" ir Kim seseriai Kylie Jenner priklausančios kosmetikos linijos "Kylie Cosmetics" kūrinys.

A post shared by KKWBEAUTY (@kkwbeauty) on Jul 2, 2017 at 12:38pm PDT

Veido modeliavimo kolekciją sudaro 4 spalvų rinkiniai, pritaikyti skirtingų gymių moterims: šviesus, vidutinis, tamsesnis ir tamsus. Deja, daugybė tamsiaodžių merginų jau išpeikė joms skirtas priemones. Pasirodo, tamsiausio atspalvio rinkinys visiškai neatitinka afroamerikiečių poreikių, ant odos produktai atrodo nenatūraliai.

A post shared by KKWBEAUTY (@kkwbeauty) on Jun 19, 2017 at 8:20am PDT

Kone visos youtube kanale išbandžiusios "KKW Beauty" modeliavimo rinkinį, kaipmat pastebėjo, kad produktų pagailėta. Kreminės priemonės yra išsukamos tarsi lūpų dažai, tačiau bendras jų kiekis sudaro vos 3,63 gramus. Taigi, toms, kurios veidą modeliuoja kasdien, po poros savaičių jau reikės naujo rinkinio. Kadangi modeliavimo priemonių konsistencija labai minkšta, produktai, pasak bandžiusiųjų, naudojasi itin greitai.

A post shared by KKWBEAUTY (@kkwbeauty) on Jun 23, 2017 at 11:13am PDT

Kita bėda, kurią paminėjo daugybė grožio tinklaraštininkių, - bevilštikas teptukas. Tiksliau - jo kempinėlė, ji yra per kieta ir dirgina odą. Nors turėtų išsklaidyti, kempinėlė tik sugeria ir nutrina produktą nuo odos paviršiaus. Kitas teptuko galas su šepetėliu daugeliui merginų patiko, tačiau ne viena pastebėjo, kad šepetėlis yra gerokai per mažas.

A post shared by KKWBEAUTY (@kkwbeauty) on Jun 23, 2017 at 12:29pm PDT

Kai kurios grožio tinklaraštininkės Kim Kardashian makiažo produktus be gailesčio išdėjo į šuns dienas. Video pristatymuose galima pastebėti, kad priemonėmis sunku odą dengti tolygiai: vos užteptos, greitai pradeda džiūti, jų neįmanoma išsklaidyti. Po kurio laiko kreminės konsistencijos produktai išausėja, veidas atrodo lyg šerpetotas, išteptas dėmėmis.

A post shared by KKWBEAUTY (@kkwbeauty) on Jun 19, 2017 at 8:19am PDT

Klausydama neigiamų atsiliepimų apie savo debiutą makiažo pasaulyje, Kim Kardahian turėtų raudonuoti iš gėdos, retas kuris produktas sulaukia tiek nusiskundimų. Juk Kim visuomet buvo tituluojama veido kontūravimo karaliene! Tikėkimės iš klaidų ji pasimokys ir naujuosius produktus patobulins.

Štai keli atsiliepimai apie "KKW Beauty" kontūravimo pieštukus:

1.

2.

3.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis