Plaukų atspalviai brandaus amžiaus moterims

Vida Press

Klasikinė raudona: Amy Adams
Labiausiai tinka šviesiai odai su šaltais pustoniais

Metams bėgant odos ląstelių atsinaujinimo procesas lėtėja, taigi ji tampa nebe tokia švytinti, kaip buvo kadaise. Ši gyvybinga spalva jaunina. Klasikinė raudona suteikia skruostams natūralaus rausvumo, ši veido dalis atrodo sveikesnė ir gaivesnė, o tai savo ruožtu paslepia metams bėgant atsirandančius odos pakitimus. Ryškus plaukų atspalvis suteiks jaunatviškos energijos.

Vida Press

Daugiatonė blondinė: Robin Wright
Labiausiai tinka šviesiai odai su šaltais pustoniais

Daugiatoniškumas papildo šaltus melsvus odos pustonius, veidas atrodo skaistenis. Taigi šis variantas puikiai tiks šviesios odos savininkėms, pageidaujančioms jaunatviškumo, nenutolstant nuo savo įvaizdžio komforto zonos. Auksinis ir medaus tonų derinys atkartoja natūralų švytėjimą ir suteikia plaukams jaunatviško gyvybingumo. Papildomas privalumas – sušvelninami veido bruožai.

Vida Press

Šiltas varis: Nicole Kidman
Labiausiai tinka šviesiai odai su šiltais pustoniais

Šviesi vario spalva suteikia odai gyvybingumo, sušvelnindama veido linijas ir maskuoja kitus odos senėjimo požymius.

Vida Press

Saulės pabučiuotas ombre: Julia Roberts
Labiausiai tinka šviesiai odai su šiltais pustoniais

Metams bėgant oda praranda elastingumą ir ryškius kontūrus. Kai dalis plaukų sruogų šviesintos, jos veidą tarsi įrėmina.

Vida Press

Švelniai tamsi: Jennifer Connelly
Labiausiai tinka vidutinio tamsumo odai su šaltais pustoniais

Šaltas tamsumas plaukams suteikia natūralaus žvilgesio, jie atrodo gyvybingi, sveiki ir jaunatviški. Jei moters plaukai tamsūs iš prigimties, rekomenduojama šiek tiek plaukus pašviesinti, suteikti švelnumo – veidas atrodys lygesnis.

Vida Press

Auksinė ruda: Eva Mendes
Labiausiai tinka vidutinio tamsumo odai su šiltais pustoniais

Šis šiltos brunetės variantas atrodo labai organiškai, kai veide dominuoja auksiniai pustoniai. Derinant šią plaukų spalvą su šiek tiek tamsesniais antakiais sukuriamas natūralus šešėlis ir spalvų kontrastas akių plote, o tai savo ruožtu suteikia jaunatviškumo.

Vida Press

Šilta daugiatonė ruda: Sofia Vergara
Labiausiai tinka tamsesnei odai su šiltais pustoniais

Jei jūsų odos spalva turi alyvinį toną, nerekomenduojama per stipriai šviesinti plaukų, kitaip atrodysite nenatūraliai. Šis mažytis šviesos prisilietimas leidžia suteikti įvaizdžiui šilumos nenuklystant į per šviesius atspalvius ir išlaikant ryškumą.

Vida Press

Karameliniai galiukai: Salma Hayek
Labiausiai tinka vidutinio tamsumo ir tamsesnei odai su šiltais pustoniais

Natūraliai tamsūs plaukai gali būti patobulinti pernelyg nieko nekeičiant – tereikia galiukams suteikti karamelės atspalvių. Šviesesni galiukai suteikia įvaizdžiui šilumos ir jaunatviško švytėjimo.

Vida Press

Šokoladas: Angela Bassett
Labiausiai tinka tamsesnei odai su šaltais pustoniais

Tamsesni gilesnio atspalvio plaukai padeda maskuoti žilus plaukus. Šokoladinis atspalvis sušvelnins bet kokius odos netobulumus kur kas sėkmingiau nei visiškai juodi plaukai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis