Išryškink užpakaliuką pagal figūros tipą

Kad ir kokio ūgio, svorio bei akių spalvos būtum, gali atrodyti gundanti. Tik tinkamai dėliok akcentus. Išsirink, kokio tipo figūros mergina esi, ir žiūrėk, ką rengtis, kad užpakaliukas atrodytų nei per plokščias, nei per didelis.

SPORTIŠKO TIPO FIGŪRA – brėžk aiškią talijos liniją

Tikriausiai neišlendi iš džinsų? Dėvėk juos, kada tik nori. Tik jokiu būdu ne plačius hiphopo stiliaus kombinezonus! Jie ne tik pradangina moteriškus figūros linkius, bet ir gerokai platina sėdmenis. Rinkis tamsius džinsus su elastinu: jie aptemps tavo apvalumus, bet vizualiai jų nedidins. Beje, tau labiau tiks kelnės aukštesniu juosmeniu (tik žiūrėk, kad jis gerai priglustų prie kūno). Kokio silueto turėtų būti klešnės? Mes balsuojame už siaurėjančias. arba tokias, kurios dailiai priglunda prie šlaunų, o nuo kelių yra tiesios. Ir nepamiršk aukštakulnių! Juos avint užpakalio raumenys atrodo išraiškingiau.

MOTERIŠKO TIPO FIGŪRA – demonstruok siluetą

Jei esi bent šiek tiek apvalesnė nei modelis, pirmiausia iš galvos turi išvesti mintį, jog apvalumus turi slėpti skraistėmis, draperijomis ar plačiais skvernais. Atvirkščiai! Vilkėdama prigludusią, dailiai, įliemenintą suknutę atrodysi gerokai lieknesnė nei dangstydamasi keliais sluoksniais plevėsuojančių skiaučių. Rinkis tamsokos solidžios spalvos (juodą, šokolado, sodriai mėlyną, prinokusių vyšnių) suknelę, pasiūtą iš standesnio audinio, geriausia – tiesia kiek platėjančia apačia. Juo dailiau drabužis priglus prie tavo sėdmenų, tuo šie atrodys siauresni. Ilgis? Uždenk kelius. Nei aukščiau, nei žemiau.

LIEKNO TIPO FIGŪRA – ryškink linijas

Didžiuojiesi, kad esi liekna kaip smilga? Puiku. Tik ar pasisukusi profiliu neatrodai plokščia kaip lenta? Kad taip nenutiktų, pamiršk siaurutėlius ar apdribusius džinsus su didelėmis kišenėmis ant sėdynės. Tokie trumpina kojas, o užpakalis praranda moterišką formą. Jei trokšti atrodyti moteriškesnė, dėvėk sijonus – rinkis juos siaurus, priglundančius, įvairiausio ilgio. Be to, gali drąsiai segėti sijonus su raukiniais, horizontaliomis klostėmis, kitaip kaip nors įmantriai rauktus ar pūstus. Tik įsidėmėk: jei sijonas masyvus, jis turi būti trumpas, jei prigludęs – dengti bent 2/3 šlaunų.

KRIAUŠĖS TIPO FIGŪRA – atsisakyk raštų

Visi įstriži ar horizontalūs sijono dryžiai, ryškūs ir stambūs raštai bei piešiniai optiškai dar labiau didina užpakalį. Išmintinga atsisakyti ir labai aptemptų sijonų bei suknelių. Ypač jei jie iš trikotažo: tavo kūno proporcija tokia, kad geriau klubų srityje palikti šiek tiek vietos vaizduotei. Rinkis platesnes sukneles: ampyro stiliaus, susiaučiamas, marškinių tipo, krintančias lengvomis draperijomis. Tik ne pernelyg ilgas – jos neturėtų šluoti žemės. Ir viršutinės kūno dalies neapkrauk detalėmis – gali net daugiau nei pratusi atidengti. Ypač jei sijonas puoštas masyviais elementais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis