ĮVERTINK: garsenybės, kurios renginiams makiažą pasidaro pačios

Jos gali sau leisti brangiausių vizažistų paslaugas, tačiau pasitaiko, kad net ir iškilmėms makiažą darosi pačios. Šios garsenybės nelinkusios švaistyti laiko vizažisto kėdėje, ypač prieš pasirodymą vakarėliuose, pristatymuose ar televizijoje.

1. Kate Middleton

Aktorė Dakota Johnson neslepia susižavėjimo Kembridžo hercogiene. Ji yra sakiusi, kad su Kate Middleton konkuruoti neįmanoma, tai nuostabi moteris, kuri puikiai išmano įvaizdžio subtilybes. Pasirodo, Kate pati pasidarė makiažą karališkosioms vestuvėms! Oficialūs priėmimai, dalyvavimas šventėse, paraduose - visur savo makiažu ji pasirūpina be profesionalų pagalbos.

Vida Press nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

2. Kate Hudson

„Net būdama maža mergaitė, makiažą visada darydavausi pati“, viename pokalbių šou yra minėjusi aktorė Kate Hudson. „Juokaudavau, kad jei man nepasiseks kaip aktorei, bent jau turėsiu atsarginį variantą“. Beje, ji daro makiažą ir savo draugėms.

AP/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

3. Diane Kruger

Aktorė Diane Kruger pripažįsta turinti begalę kosmetikos priemonių, ji renkasi profesionalią dekoratyvinę kosmetiką, kuria atliktas makiažas iššilaiko viso renginio metu. Jos mėgstamiausi šešėliai - švytintys bronza, vakarinis makiažas - dūminio efekto, rusvų ir bronzinių atspalvių. Tačiau paprastą dieną Diane kosmetikos beveik nenaudoja, tik blakstienų tušą.

Vida Prtess nuotr.

Vida Prtess nuotr.

4. Shakira

Išlavinta ranka pasigirti galėtų ir atlikėja Shakira. Daugelį metų tobulinusi makiažo įgūdžius, šiandien jį pasidaro itin dailiai ir greitai. "Man puikiai sekasi, tai nieko nekainuoja ir užtrunka daug mažiau laiko“, - sako dainininkė.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

5. Cheryl Fernandez-Versini

Atlikėja ir TV laidų vedėja Cheryl į klausimą, kodėl nesamdo vizažistų, atsako trumpai ir aiškiai: „Kadangi su savo veidu gyvenu jau 34 metus, pažįstu jį geriau už kitus!“

Vida Press nuotr.

6. Blake Lively

Aktorė Blake Lively prieš svarbius renginius irgi makiažą darosi pati. Pasak jos, tai ne tik smagi, bet ir atpalaiduojanti veikla. Beje, Blake pati susikuria ir norimą šukuoseną.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

7. Scarlett Johansson

Seksualioji Scarlett Johansson nevengia grožio eksperimentų, visgi specialistams patiki tik plaukus, o makiažą dažniausiai pasidaro pati. Tiesa, itin svarbioms apdovanojimų ceremonijoms visgi pasikliauna profesionalų darbu.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis