Blakstienų botoksas - tiesa, kurią grožio specialistai nutyli

Nepakeičiamasis botoksas! Reikia nubraukti bent 10 metelių? Drąsiai! Atkurti pažeistus plaukus? Jokių problemų, susidorosime ir su tuo. Regis, botoksas gali absoliučiai viską, tik... Ne viskas taip gražu (ir taip veiksminga), kaip norėtųsi. Mūsų kolegos iš cosmopolitan.ru pakalbino blakstienų priauginimo ir laminavimo studijos „Lily’s beauty room“ specialistę Liliją, kuri papasakojo apie vis labiau populiarėjančią Lash Botox (botoksas blakstienoms) procedūrą.

----------------

Nevaikščiosiu ratais ir pasakysiu tiesiai šviesiai: iš esmės blakstienų botoksas niekuo nesiskiria nuo paprasčiausio blakstienų laminavimo. Nebent tik kaina! Išgirdę žodį „botoksas“, klientai būna tokioje ekstazėje, kad yra pasiruošę sumokėti gerokai daugiau, net nesigilindami į detales. Tačiau jeigu palygintume rezultatą po botokso procedūros ir blakstienų laminavimo, jokio skirtumo nepastebėtume. Abiejų procedūrų efektas visiškai vienodas.

Tikėtina, kad atėjus į saloną jums bus parodytos per mikroskopą nufotografuotos blakstienos (greičiausiai gamintojų paruošta nuotrauka), kurioje esą matoma, kaip plaukeliai atsinaujina mikroskopiniame lygmenyje... Tokios pasakos gali įtikinti naivią ir patirties šioje srityje neturinčią merginą, tačiau jokiu būdu ne profesionalą, kuris bent kažkiek tai išmano. Plaukelio „užsandarinimas“ įmanomas tik naudojant karštį. Todėl bet kokios priemonės, kuriomis pamaitinamos blakstienos, be šilumos poveikio tiesiog nusiplautų.

Bandydami įpiršti blakstienų botokso procedūrą, specialistai dažnai pabrėžia magišką sudėtį, kuri esą atgaivina ir stiprina pažeistas blakstienas (o tai ypatingai aktualu toms, kurios prieš tai blakstienas buvo prisiauginusios). Nesinori liūdinti, tačiau nė viena procedūra nepadaro stebuklų. Jeigu tikrai norite sustiprinti blakstienas, naudokite natūralią juodos spalvos chna arba seną patikrintą metodą - tepkite blakstienas ricinų ar migdolų aliejumi. Tai daug pigiau ir tikrai efektyvu.

Grožio salonuose bandoma įteigti, kad botoksas blakstienoms - visų pirma gydomoji procedūra. Kaip sakė daktaras House`as,– „visi meluoja“. Nei botoksas, nei blakstienų laminavimas nėra gydomosios procedūros. Greičiau atvirkščiai, juk proceso metu tavo blakstienos paveikiamos chemiškai (kaip kitaip efektas tiek laiko išsilaikytų?). Žinoma, procedūros metu naudojami maitinamieji serumai, tačiau cheminio poveikio niekaip neišvengsi, todėl „gydomosiomis“ tokių procedūrų aš nevadinčiau.

Be abejonės, yra ir teigiamų pusių. Tiek botoksas, tiek blakstienų laminavimas idealiai tinka turinčioms ilgas blakstienas. Jeigu tavo blakstienos būtent tokios, tačiau jos nepakankamai riestos ir neatsiskleidžia visu savo gražumu, bet kuri iš šių procedūrų tai nesunkiai ištaisys - blakstienos bus tamsesnės ir atrodys dar ilgesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis