Liepos 7 Palangos arenoje - didžiausia mados ir grožio mugė „Design for life“

Liepos 7 dieną į lankomiausia Pajūrio kurortą, Palangą, atostogautojus sutrauks ne tik ilgasis šventinis savaitgalis, bet ir didžiausias mados bei grožio susibūrimas – Design for life. Naujai pastatytoje Palangos arenoje apsilankyti kvies virš 100 prekės ženklų ir gamintojų, kurie padės poilsį pajūryje paversti stilingu ir skoningu. Lankytojus čia patiks ir gausa staigmenų, vieną iš jų – visą dieną nemokamai dalijama cukraus vata.

Mugė sukvies į modernias patalpas

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose pripažinimo sulaukęs nemokamas mados ir grožio renginys liepos 7 dieną kelsis į naujai pastatytą Palangos sporto areną, adresu Sporto gatvė 3. Vos 2014 įrengtos patalpos – erdvės ir modernumo suderinamumas, kuriame patogiai bet kokiomis oro sąlygomis apsipirkti galės ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai.

Renginys truks visą dieną

Liepos 7 dieną, šeštadienį, vyksiantis Design for life lankytojai turės galimybę mugėje lankytis itin patogiu laiku: net nuo 12 iki 20 valandos vakaro. Įprastai ribotu apsipirkimo laiku įpareigojančias muges spėja aplankyti ne visi norintieji. „Nesvarbu būsite laisvi iki pietų, per pačią kaitriausią saulę ar atrasite laiko vakarop – mugė veiks visą dieną“ - su tokia idėja į Palangos areną atkeliaus Design for life.

Vilios ne tik apsipirkimas

Didžiausio mados ir grožio mugių ciklo Design for life organizatoriai išlips iš įprasto renginio rėmų ir savo lankytojus vilios ne tik apsipirkimu. Čia sutiksite ne tik virš 100 mados, grožio ir stiliaus specialistų, bet ir įvairias pramogas bei seminarus, o visą dieną į atvykusius į Palangos areną organizatoriai nemokamai vaišins ir cukraus vata: „Dirbsime kol suges įranga“ - juokaudami pasakoja Design for life organizatoriai „Festivus.lt“.

Įvairiausių gaminių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių atvešiantys prekės ženklai sutrauks nuo mažo iki didelio. Todėl visi Palangos arenoje laukiame liepos 7 dieną. Platesnė informacija norintiems dalyvauti prekės ženklams festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +370 670 42441.

Užsakymo nr.: PT_77934809

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis