3 vasariškos tendencijos: ir poilsiautojoms, ir miesto merginoms

Šias 3 tendencijas atspindinčiais daiktais gali puoštis nuo galvos iki kojų, įvaizdis neatrodys perkrautas, be to, jos puikiai dera tarpusavyje.

Nors vasara ir permaininga, kartkartėmis ji visgi palepina šiltomis ir saulėtomis dienomis. Kad tokios dienos būtų dar džiugesnės, žvilgtelėk į vasaros tendencijas ir išsirink gražiausias. Šį kartą primename tris, kurios puikiai tiks ir atostogautojoms, ir besisukančioms mieste.

GĖLIŲ JŪRA

Gėlėti audiniai ir aksesuarai - kasmetinė vasaros tendencija, į mados padangę grįžtanti kartu su bundančia gamta. Visgi šįmet stileivos raginamos pamiršti pavienes gėles, rinktis nuo-iki žydintį įvaizdį. Vasaros gėlėtųjų TOP 5: žiedais nuberta suknelė, maudymosi kostiumėlis, plazdantis A silueto sijonas, rankinė ir bateliai.

Vida Press nuotr.

Atostogoms svetur ir miesto gatvėms puikiai tiks madingųjų espadrilių alternatyva - alpargatos. Tai drobiniai bateliai pintu arba guminiu padu, itin lengvi ir patogūs, leidžiantys pėdoms kvėpuoti ir jų nevarginantys.

Drabužiai ir aksesuarai iš net-a-porter.com, bateliai "Toms", gamintojo nuotr.

VANDENYNO ATSPALVIAI

Nors kalbėta, kad populiariausia šios vasaros spalva yra rožinė, jos saldumas patinka ne visoms. Toms, kurios nori subtilesnio varianto,tiktų kita sezono karalienė - mėlyna. Drąsiai derink skirtingus mėlynos atspalvius, nuo tamsių tarsi vandenyno gelmių iki dangaus žydrynės.

Vida Press nuotr.

Įvaizdį paįvairink raštuotais drabužiais, nepamiršk, kad neutralus mėlynos pasirinkimas - visur tinkantys džinsai ir denimo drabužiai.

Drabužiai ir aksesuarai iš net-a-porter.com, bateliai "Toms", gamintojo nuotr.

DRYŽIŲ GAUSA

Derindama dryžuotus drabužius ir aksesuarus prisimink svarbiausią taisyklę - dryžuotumai turėtų skirtis. Apranga atrodys harmoningiau, jei vienas daiktas bus margintas siauresniais dryžiais, kitas platesniais.

Vida Press nuotr.

Skirtis gali ir spalvinės gamos, pavyzdžiui, juodai balti dryžiai ir platūs spalvoti. Beje, pastarieji, praminti rainbow stripes (vaivoryštės dryžiai), yra šios vasaros topas!

Drabužiai ir aksesuarai iš net-a-porter.com, bateliai "Toms", gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis