Gatvės mada: lietinga diena nesugadino vilniečių stiliaus

Baigiantis darbo savaitei Vilniaus gatvėse šurmulio netrūksta – stilingai apsirengę sostinės gyventojai skuba pabaigti likusius darbus ir pasitikti saulėtą savaitgalį. Nors šią savaitę orai džiugino, teko išvysti ir lietaus debesis – gaivus lietus paskatino Vilniaus gyventojus išsitraukti patogesnius laisvalaikio drabužius.

Dieną mieste praleidusios su „Alcatel A5 LED“ telefonu rankose skubame dalintis ne tik gatvės stiliaus nuotraukomis, bet ir naudojimosi telefonu įspūdžiais.

Šiuolaikiniai telefonų gamintojai jau kurį laiką susiduria su ta pačia problema: kaip sukurti produktą, kuris vizualiai ir savo funkcijomis išsiskirtų iš konkurentų. Vienai iš kompanijų tai puikiai pavyko – „Alcatel“ su trenksmu įsiveržia į mobiliųjų telefonų rinką ir pristato naują, ryškų ir dar neregėtą produktą – A5 LED mobilųjį telefoną su šviečiančia nugarėle. Puiki žinia – vieną telefoną padovanosime savo skaitytojai!

SPAUSK ANT NUOTRAUKOS IR LAIMĖK ALCATEL A5 LED MOBILŲJĮ TELEFONĄ


DELFI montažas

Pastebėjome, kad stilinga laisvalaikio apranga sostinėje ypač svarbi stipriosios lyties atstovams. Vilniaus gatvėje susirinko mados tendencijų paisantys, didelį dėmesį savo įvaizdžiui skiriantys vyrai. Didžioji dalis rinkosi laisvalaikio drabužius, kai kurie į šį neįpareigojantį stilių įmaišė šiek tiek klasikos apsivilkdami tradicinio kirpimo marškinius ar skrybėles pasislėpti nuo saulės.

Moterys taip pat mielai renkasi laisvalaikio stilių – jos atsisako nepatogios avalynės ir įsispiria į patogius, stilingai atrodančius sportinius batelius. Madingai atrodyti mėgsta ne tik jaunos, bet ir brandesnio amžiaus moterys. Jos renkasi neiššaukiančius, tačiau ganėtinai jaunatviškus drabužių derinius, pasikliauna pastelinėmis spalvomis.
Kokią aprangą renkasi skubantys praeiviai? Žvilgtelk į galeriją ir įvertink pati!

Užsakymo nr.: PT_75511727

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis