Vyrai ir moterys už šią procedūrą moka krūvas pinigų, o Gwyneth Paltrow gailisi ją išbandžiusi

Šių metų gražiausia moterimi žurnalas "People" paskelbė aktorę Julią Roberts, tačiau iki jos ne kartą gražiausios titulas atitekdavo kolegei Gwyneth Paltrow. Šviesiaplaukė gražuolė rugsėjį švęs 45-ąjį gimtadienį, tačiau atrodo it sustabdžiusi laiką.

Aktorė Gwyneth Paltrow - viena retų Holivudo garsenybių, kurios grožį puoselėja be skalpelių. Jos puikios išvaizdos paslaptis yra paprasta, prieinama visiems. Tai aktyvus gyvenimo būdas, subalansuota mityba ir gebėjimas laiku suvaldyti stresą.

AFP/Scanpix nuotr.

Gwyneth itin žavisi sveika gyvensena. Savo tinklaraštyje "GOOP" ji nuolat dalijasi naujai išbandytais organiniais produktais, sveikuoliškais receptais, grožio atradimais. Tiesa, ten kartais pasiūlo ir gana keistų naujovių, pavyzdžiui, garines voneles vaginai...

SIPA/Scanpix nuotr.

Vis dėlto girdama natūralų grožį ir sveikos gyvensenos naudą, Gwyneth pasidavė ir madingoms grožio puoselėjimo procedūroms. Ji išbandė botokso injekcijas, kurias šiandien renkasi ne tik brandesnio amžiaus, bet ir visai jaunos moterys ir vyrai.

SIPA/Scanpix nuotr.

Tuomet aktorė norėjo panaikinti gilesnes raukšleles, grąžinti skruostams putlumą, odai - stangrumą. Deja, botoksą ji iki šiol prisimena kaip didžiausią savo grožio klaidą. Šių injekcijų patirtį G. Paltrow apibūdina taip: "Atrodė, kad veidą įtempė pritvirtintomis gumomis, jis dilgčiojo tarsi prisilietus prie elektrinės tvoros. Visiškas košmaras, kurio nelinkėčiau nė vienai. Buvo sunku ir skausminga šypsotis, tempė visą veidą. Grožio injekcijos yra beprasmės kančios, už kurias dar ir susimokame."

AP/Scanpix nuotr.

Jau keletą metų Gwyneth nesileidžia jokių injekcijų, bet dėl to jos grožis nė kiek nenukentėjo. Aktorė atrodo natūraliai, oda gaivi, išpuoselėta, o akys spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu. Taigi, natūralumas 1:0 laimi prieš dirbtinį grožį.

Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis