Beskonybės viršūne išvadinta Kim Kardashian suknelė dabar - stiliaus idealas

Kai Kim Kardashian pirmą kartą pasirodo neįprastu apdaru, žmonės juokiasi. Kai žvilgteli į jį dar kartą, nespėja pamirksėti, o aplink tokius drabužėlius jau siūlo visos parduotuvės. Kim aprangos keistenybės per akimirką virsta geidžiamiausiais drabužėliais.

Praėjusiais metais "MTV Video Music Awards" ceremonijoje pasirodžiusi Kim Kardashian privertė aiktelėti daugelį. Jos vilkėta juoda perregimo audinio suknutė prikaustė žvilgsnius. Tačiau susižavėjusių buvo mažai, internetą užplūdo komentarai, neva gražuolė dar kartelį atrodo tarsi nulipusi nuo striptizo stulpo.

Vis dėlto ilgai netruko, kai vintažinė dizainerio Johno Galliano raukto audinio suknelė buvo nukopijuota populiariosios mados ženklų. Atsirado ne tik tiesmukų kopijų, bet ir įvairių šio dizaino variacijų. O mažiau žinomos žvaigždutės viena po kitos tokias sukneles demonstravo vakarėliuose ir savo "Instagramuose".


"John Galliano" suknelės kopija - "Pretty Little Thing", gamintojo nuotr.


Dabar ši raukto audinio suknelė sužavėjo ir pasaulinio lygio žvaigždes. Panašaus dizaino tik vyšnių spalvos suknute pasipuošė stilingoji Beyonce, tai - mados pasaulyje didelis pripažinimas. Beyonce išsirinko ne vardinį drabužį, o kur kas paprastesnio prekių ženklo. Jos suknelę el. parduotuvėje galima įsigyti už 156 eurus, panašios suknutės kituose tinkluose kainuoja apie 25-70 eurų. Iš pradžių peiktas, o paskui kopijų sulaukęs Kim Krdashian drabužėlis atsieitų kur kas daugiau - kelis tūkstančius eurų.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Aug 21, 2017 at 2:23pm PDTSuknelė "House of CB", gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis