Rudenėjanti vilniečių mada: ką pavyko pagauti miesto centre

Nors vasariška nuotaika dar nesiruošia trauktis iš Vilniaus gatvių, artėjant rugsėjui daugelis ima žvalgytis į naujojo sezono tendencijas ir kurti rudeniškus derinius. Vėsesnį orą vilniečiai pasitinka įvairiomis nuotaikomis: vieni laukia, kada galės suptis į šiltus megztinius, striukes ir šalikus, kiti viliasi, kad vasara užsitęs ir dar negreit spintose teks ieškoti vilnonių paltų ir pirštinių.

Lietingomis dienomis daugelis žmonių renkasi šiltesnius rūbus – megztukus, ilgintus švarkelius, jaukias skaras ir lietpalčius. Kelios stiliaus tendencijos nesiruošia trauktis iš madingiausių – džinsinės striukės, vėjo plaikstomi midi sijonai, balti marškiniai ir klasikinės kelnės. Šios stiliaus detalės sugrąžina mus į išsiilgtą, auksiniais lapais išmargintą rudenį.

Šiomis dienomis gatvės madoje karaliauja ilginti švarkeliai ir lietpalčiai – moterys juos derina su trumpomis, trikotažinėmis suknelėmis, laisvo kirpimo palaidinėmis ir daugelio mados atstovių pamėgtais kiulotais. Midi sijonas – drabužis, kuris judrioje Vilniaus gatvėje nepalieka abejingų ir suteikia elegancijos net paprasčiausiam aprangos deriniui.

Dieną Vilniaus centre praleidusios su Alcatel A5 LED telefonu rankose skubame dalintis ne tik gatvės stiliaus nuotraukomis, bet ir naudojimosi telefonu įspūdžiais.


DELFI montažas

Mėgsti būti išskirtinė? Šio telefono dėka gali atspindėti savo asmenybę, emocijas ir stilių, linksmomis „Lightup+“ nugarėlės spalvomis. LED šviestukai gali atspindėti grojamą muziką ar tiesiog keisti telefono išvaizdą pagal tavo nuotaiką, vilkimus drabužius ir aplinką, kurioje tuo metu esi. Įvairiomis spalvomis šviečianti LED telefono nugarėlė ne tik leidžia išsiskirti originaliu ir unikaliu mobiliuoju įrenginiu, bet ir suteikia betarpišką vartojimo patirtį: nugarėlė praneša apie gautus socialinių tinklų pranešimus, žinutes ar skambučius. Tiesiog nufotografuok pageidaujamą spalvinį sprendimą ir telefonas pats parinks jį atitinkančią unikalią temą nugarėlei bei darbalaukiui. Be to, šis telefonas nėra tiesiog smagus žaisliukas – jis aprūpintas galingu aštuonių branduolių procesoriumi, pažangia kamera, unikaliomis aplikacijomis ir pirštų antspaudo jutikliu!

Selfiai, panoraminės ar veiksmo nuotraukos ir dar daugiau skirtingų fotografavimo režimų – „Alcatel A5 LED“ siūlo neįtikėtinas galimybes fiksuoti tave supantį pasaulį. Priekinė kamera aprūpinta LED blykste, užtikrinančia, kad kiekviename selfyje būtų atskleista tavo nuostabioji pusė, o kai nuotrauka jau užfiksuota – su „FaceShow“ programėle animuotos nuotraukos praskaidrins net niūriausią dieną. Beje, 13MP galinė kamera ir dviejų tonų galinė blykstė užtikrins natūralias ir gilias kiekvienos nuotraukos spalvas.

O dabar kviečiame pasižvalgyti, ką su šia galinga kamera mums pavyko užfiksuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis