Originalūs rudens deriniai, įkvėpti meno ir modernumo

Poreikis tradicijų, žinių ir naujovių iš praeities menininko pasaulio. Stilius, kuris nori būti amžinas, tvarus ir modernus. Paprastumas, funkcionalumas orientuotas į paprastą kasdienį požiūrį.

Naujoji dizainerės Violetos Sūdžiuvienės 2017 / 2018 metų rudens–žiemos kolekcija „Šiaurės Mona Liza“ įkvėpta olandų tapytojo Jano Vermeero paveikslo „Mergina su perlu“, pasižyminti jautrumu tapybai, subtilumu, pasaulio suvokimu, žvilgsniu pakerėjusi pasaulį.

Gamintojo nuotr.

Kiekvieno žmogaus gyvenimo stilius unikalus ir savitas, tokia turėtų būti ir jo išraiška per aprangą. Tai ne tik poreikis apsirengti, tai gyvenimo būdo atspindys. Šių dienų Šiaurės Mona Liza – kokia ji būtų moderniu miesto požiūriu? Stilius ramus, švarus ir minimalus, papildytas daugeliu idėjų, bet kartu sportiškas ir universalus.

Gamintojo nuotr.

Simetrija ir asimetrija, skirtingi ilgiai, kišenės ir diržai, sukuriantys netikėtą tūrį bei audinio pateikimą, gilūs skeltukai, masyvios detalės, spaudės, kontrastingi peltakiai – tai keli naujos kolekcijos akcentai.

Gamintojo nuotr.

Spalvinėje gamoje – gryna balta, šviesiai pilka, giliai juoda, ryškios spalvos, kaip antai karališka violetinė, garstyčių, įmantrūs kreminiai, mėlyni atspalviai, padiktuoti paveikslo „Mergina su perlu“, daug pasakančio apie to laikotarpio merginų veidus, kasdienybę, namų apyvokos daiktus, buitį, drabužius, madas, muzikos instrumentus. Iš tamsos išnyrantis švytintis merginos veidas, žvilgsnio paslaptis ir neprilygstama amžinoji veido individualybė.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Šviesos ir tamsos kontrastas sukuria dramos jausmą, pusiausvyra tarp klasikos ir „day–night“ šiuolaikiškumo.

Pabrėžiant natūralumą, „fashion with a conscience“ („mada su sąžine“) kuriant ekologišką ir šiuolaikišką meną akcentuojama natūralių medžiagų panaudojimo svarba mados pasaulyje. Kolekcijai pasirinkti kokybiški ir patvarūs audiniai pagaminti naudojant organines žaliavas, be kenksmingų chemikalų ir dažų.

Rudens–žiemos kolekcijos tendencijos: drabužis tarp suknelės ir palto, lengvas puspaltis ar masyvi suknelė, laisva ar sujuosiama diržu, pabrėžiant liemens liniją. Suknelės ir kelnių ar berankovio švarko derinys, kelnės platesnės, šiek tiek trumpesnės.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Lengvas, atsipalaidavęs siluetas, funkcionalumo ir šiuolaikiškumo kombinacija, tinkamas miesto bei laisvalaikio hibridas. Vyriška estetika dominuoja ne tik švarkuose, bet ir paltuose, pečių linija praplatinta šiek tiek sušvelninant griežtas linijas.

Gamintojo nuotr.

Gilios ir dramatiškos spalvos: nuo tamsiai mėlynos, juodos, ultramarino, karališkos violetinės, kreminės, simbolizuojančios dvasingumą, paslaptingumą, ramybę, jaukumą.

Daugiasluoksniškumas, laisvas kritimas, patogumo pojūtis. Blizgios tekstūros panaudojimas duoda originalumo, modernumo. Trumpai tariant, šį sezoną svarbiausia švęsti stiliaus individualumą.

Tradicinis audinys moderniais langeliais, kombinezonai, kelnės, suknelės įsilieja į bendrą kolekciją, pusiausvyra tarp klasikos ir funkcionalumo. Sezono hitas – sportiškos ir universalios minkšto audinio kelnės, balti marškiniai, prailgintos palaidinės, minkštos ir švelnios tekstūros puspalčiai, šilumos ir jaukumo pojūtis šaltajam sezonui.

Gamintojo nuotr.

Lengvumas, moteriškumas ir praktiškumas, unikalūs siluetai bei rafinuotumo jausmas išlaikytas kiekvienoje kolekcijoje.

Moters patrauklumas slypi naujovių paieškoje – ji įdomi tuomet, kai ieško ir atranda vidaus bei išorės harmoniją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis