Turbūt tai veiksmingiausia naminė kaukė - plaukai augs 2 kartus greičiau

Ne tik vyrai, bet ir moterys kenčia dėl silpnų plaukų, jų slinkimo ir išsausėjimo. Jei ir tavo plaukai silpni, ploni, lūžinėja ar lėtai auga, nepanikuok. Pabandyk jiems padėti namuose gaminta kauke.

Plaukų augimo greitis priklauso nuo daugybės faktorių, pavyzdžiui, genetikos, taip pat įvairių išorinių ir vidinių veiksnių: netinkamų plaukų priežiūros priemonių, infekcijų ir prastos mitybos.

Jei tavo plaukai silpni, lėtai auga, o kartais ir slenka, siūlome išbandyti gydymą raudonuoju svogūnu. Šis svogūnas pagerins plaukų augimą, jie taps blizgesni, stipresni. Tyrimais įrodyta, kad svogūnų kaukės apsaugo nuo plaukų slinkimo net 87 proc.

Svogūnai yra labai naudinga medžiaga, turinti sieros, kuri kone magiškai veikia plaukus. Juose gausu kitų vitaminų ir mineralų: kalio, magnio, vitamino B6 ir vitamino C. Šie mineralai maitina plaukus ir galvos odą.

Išbandyk itin veiksmingą raudonųjų svogūnų kaukę plaukams:

Tau reikės 2-4 raudonųjų svogūnų (svogūnų skaičius priklauso nuo plaukų kiekio ir apimties). Supjaustyk svogūnus ir išspausk sultis. Jei tai padaryti gana sunku, nulupusi svogūnus, supjaustyk juos ir susmulkink trintuvu iki vientisos masės. Kad būtų skystesnė, ipilk šiek tiek vandens. Įdėk 1 šaukštą medaus ir gerai išmaišyk.

Užtepk pasigamintą kaukę ant galvos odos, įmasažuok ir palaikyk apie 15-30 minučių (jei turi laiko - ir valandą). Kvapas bus stiprus ir gana nemalonus, bet pakentėti verta. Tokią procedūrą kartok 2-3 kartus per mėnesį, tuomet ir pamatysi rezultatus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis