Seksualumo karaliene vadinta Victoria Beckham šiandien kratosi buvusio titulo

Beveik prieš dešimtmetį pradėjusi dizainerės karjerą buvusi "Spice Girls" grupės narė Victoria Beckham šiandien yra viena ryškiausių mados žvaigždžių. Kas sezoną pristatomos Victorios kolekcijos vertinamos labai palankiai, o naujoji, 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcija, - ne išimtis.

Ką tik iškeptoje kolekcijoje V. Beckham teigia norėjusi atskleisti stipriąją moters pusę. Pasak dizainerės, nors moterys iš pažiūros yra trapios, jautrios ir švelnios asmenybės, jose glūdi nenusakoma stiprybė. Tad šį kartą Victoria sujungė griežtus vyriškus siluetus ir moteriškąją pusę atskleidusius romantiškus, pastelinius atspalvius, perregimus ir minkštus audinius.

Reuters/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Galima sakyti, kad 2018 m. šiltojo sezono kolekcija yra V. Beckham anksčiau pristatytų kūrinių tąsa. Čia dominuoja panašių kirpimų drabužiai: sijonai žemintu juosmeniu, platūs marškiniai, platintų pečių švarkai ir siauros kostiuminės kelnės, liemenuotos A silueto suknelės.

AFP/Scanpix nuotr.

Taip pat Victoria dar kartą panaudojo jau išbandytus derinius: plačios kelnės ir oversized viršutinės dalies drabužiai, midi ilgio sijonai ir klasikiniai marškiniai, rūbų sluoksniavimas.

AFP/Scanpix nuotr.

Išskirtine kolekcijos detale tapo pastelinių atspalvių aukštakulniai. Jie traukė žvilgsnius itin ilgu smailu priekiu ir elegantiškai išriesta pakulne. Be šių aukštakulnių kolekcijoje būta ir Victorios pamėgtų odinių sandalų, ir netikėto pasirinkimo - svarovskiais nusagstytų ir kaspinais puoštų batelių.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Kaip ir kasmet, naujosios koelkcijos pristatyme buvo galima pamatyti visą mados grietinėlę bei svarbiausią Victorios palaikymo komandą - vyrą Davidą Beckhamą bei vyriausią jos sūnų Brooklyną.

AFP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Daugiau V. Beckham kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis