Beyonce stilistai susimovė - norėjo sugudrauti, o prašovė

Pastaruoju metu scenos karalienė Beyonce ir jos mylimasis Jay Z viešumoje pasirodo retai. Birželio mėnesį jie susilaukė dvynukų, tad natūralu, kad porai renginiai kol kas nelabai aktualūs.

Visgi Beyonce ir Jay Z padarė išimtį artimai bičiulei Rihannai. Garsioji pora apsilankė kasmet Rihannos organizuojamame labdaros pokylyje "Diamond Ball". Prašmatnioje vakarienėje neseniai dar kartą mama tapusi atlikėja pasirodė vilkėdama miško žalumos suknelę. Šilkinis apdaras dailiai apgaubė Beyonce figūrą, pabrėždamas moteriškus apvalumus.

Prie smaragdinės suknelės ilgu skeltuku Beyonce priderino kristalais žėrinčias apyrankes, kabančius deimantų auskarus, kuklią delninukę ir juodas aukštakulnes basutes. Dainininkė atrodė puikiai, veidas švytėjo, nuo jo visą vakarą nedingo ir plati šypsena.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Visgi viena įvaizdžio detalė internautams užkliuvo. Ji išryškėjo tik tuomet, kai Beyonce išeidinėjo iš pokylio. Pasirodo, atlikėjos stilistai, norėdami padailinti Beyonce linkius, pabandė figūrą formuojanačias kelnaites pritaikyti prie suknelės. Gražuolei jie pasiūlė apsimauti kelnaites tik su viena klešne, beveik siekusia dešiniosios kojos kelį. Kitoje pusėje kelnaitės buvo nukirptos tarsi šortukai, kad pro skeltuką jų nesimatytų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Toks figūros dailinimo sprendimas gana originalus ir, matyt, veiksmingas. Vis dėlto jis ne tik sugadino įvaizdį, bet ir papiktino gerbėjus - ar tikrai primadonai Beyonce reikia tokių puskelnių? Juk pilnesnė figūra neatėmė nė gramo dainininkės grožio, priešingai, ji atrodo kur kas laimingesnė nei anksčiau. Galbūt vietoje formuojančių kelnaičių vertėjo parinkti tiesiog kitokio silueto suknelę?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis