Dėl per siaurų kelnių į ligoninę: kokie pavojai tyko už skinny džinsų

Turėtume būti atsargesni sprausdamiesi į labai aptemptus džinsus, pasirodo, skinny kelnės gali sukelti labai rimtų problemų.

Labai aptempti skinny džinsai išpopuliarėjo jau seniai. Dabar tai vienas universaliausių drabužių, kurį turime kone kiekviena. Juk tokios kelnės puikiai tinka ir prie kedų, ir prie aukštakulnių, jas galime mūvėti tiek laisvalaikiu, tiek vakarėlyje. Pastaruoju metu ne tik moterys, bet ir vyrai vis dažniau renkasi siauresnius džinsus.

Medikai teigia, kad tokie džinsai gali turėti labai rimtų pasekmių mūsų nervų sistemai. Dažniausiai kojose jaučiami simptomai: dilgčiojimas, užtirpimas ar net skausmas. Džinsai užspaudžia nervus, todėl kraujas normaliai negali cirkuliuoti. Supersiauros kelnės kenkia ir mūsų skrandžiui bei apatinei kūno daliai. Skrandžio rūgštys kyla viršun į stemplę, tad atsiranda skrandžio skausmai, o ilgainiui gali kilti uždegimas, atsirasti skrandžio opa. Siauri džinsai itin pavojingi vyrams, sakoma, pernelyg suspaudus varpą, po kurio laiko gali atsirasti nevaisingumas.

Vida Press nuotr.

Prieš porą metų Didžiojoje Britanijoje į ligoninę buvo pristatyta 35 metų sąmonės netekusi moteris. Jos kojos taip buvo suspaustos džinsų, kad kraujas jomis tiesiog nebetekėjo. Kaip pranešė ligonės artimieji, tądien ji mūvėjo naujais skinny džinsais. Pirmoje dienos pusėje ji pradėjo skųstis, kad džinsai labai veržia kojas, o vakare artimieji rado ją gulinčią ant grindų be sąmonės. Medikai kaipmat konstatavo - dėl sutrikusios kraujotakos kaltos itin siauros kelnės.

Nors taip nutinka gana retai, neurologai sako, kad drabužiai neturėtų per daug suspausti mūsų kūno. Jie tvirtina, kad padidėja rizika susirgti dilgčiojančios šlaunies sindromu. Smarkiai suspaudus šlaunų nervus, pasireiškia nemalonūs pojūčiai (skausmas, nutirpimas), kurie gali baigtis tuo, ką patyrė minėtoji mergina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis