Nauja suknelių kolekcija norinčioms jaustis moteriškai ir būti savimi

Laikui ir vietai nepavaldi elegancija. Tokį teiginį šį sezoną akcentuoja naujausią 2017 metų rudens-žiemos kolekciją pristatęs lietuviškas prekių ženklas UNDRESS.

Naujausią rudens ir žiemos kolekciją UNDRESS įkūrėja Ana Savicka apibūdina kaip veiklios moters palydovę. Veikli ji gali būti visur – didmiesčio šurmulyje, tarp namų sienų ar sodyboje miško glūdumoje. „Moteris yra veikli savo pačios sukurtoje tikroje aplinkoje“, - pažymi kūrėja.

G. Varnaitės nuotr.

Ir šį kartą suknelės lieka ištikimos vienspalviams sprendimams, minimalistinėms formoms, moteriškiems, bet kiek griežtiems kirpimams ir linijoms. Kolekcijoje dominuoja tik kelios spalvos: amžinoji juoda, švelnioji kreminė, sodrioji raudona bei keletas jos atspalvių.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Šalia gausos naujų suknelių savo pozicijas oriai laiko ir prekių ženklo identitetą jau seniai formuojančios suknelės – marškiniai. Naujų spalvų, savo unikalumą aaudiniu atskleidžiančios suknelės – marškiniai šiemet pasakoja dar niekur negirdėtas istorijas.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Dizainerė A. Savicka pažymi, kad jau antrą rudenį prie kuriamų suknelių šeimos prisijungia charakteringas mados sprendimas – suknelė – švarkas. Pasak Anos, šis modelis yra klasikinis, moteriškas, bet tuo pačiu ir vyriškos stiprybės nestokojantis rūbas.

G. Varnaitės nuotr.

G. Varnaitės nuotr.

Kuriant šią kolekciją didelis dėmesys buvo skirtas moters charakteriui. „Kurdama įsivaizdavau moterį - autoritetą man pačiai: veiklią, judrią, smalsią, jautrią žmonėms, sveiko humoro jausmo, pasitikinčią savimi, šiek tiek išdidžią, bet ne be reikalo, o pelnytai. Moteris, kuria gali tikėti ir pasitikėti...Moteris, kuria žaviesi... Galvojau ne tik apie situacijas, kuomet aplinka diktuoja, kokios aprangos reikia, bet ir apie paprastus gyvenimiškus etapus, kai moteris, tiesiog nori būti moteriška. Kai ji nori būti savimi“, – pasakoja A. Savicka.

Daugiau kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Nuotraukos: Gertrūdos Varnaitės
Modelis: Goda Paulvičiūtė
Stilius: Lukas Juodis ir Mantas Bartkus
Makiažas ir šukuosena: Grėtė Kesylytė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis