Rudens must have atradimai mados mugėje „Design for life“

Pasaulinės mados savaitės keliauja link pabaigos, tad idėjos kuo puoštis šaltiesiems sezonams ryškėja. Nerimstančios spintų lentynos ir aksesuarų dėžutės jau gali nusiteikti naujam papildymui, nes turime joms ką pasiūlyti.

Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams šiuo atveju pasisekė dar labiau. Mat rugsėjo 30 dieną į „Švyturio areną“ atvykstantis nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“ kartu atsiveš ir būsimų mados perliukų.

Kalbantys drabužiai

Netikėtai pavasarį užgimusi feminizmo banga, pasireiškusi užrašais ant marškinėlių, ėmė ir persirito į įvairia tematika kalbančius drabužius, aksesuarus ir net rankines. Argi nešaunu, jog gali atrasti sau tinkamą šūkį ir jį deklaruoti pasauliui savo stiliumi? Šį sezoną tai matysi visur.

Sportinio stiliaus prigijimas

Ilgai dvejotas pripažinti mados pasaulyje sportinis stilius tapo must have. Klasikinio kanto kelnės ir sportiniai bateliai? Mini ar midi sijonas ir džemperis? Kodėlgi ne. Su sportiniais akcentais žaisk kaip besugalvosi – tai šiemet diktuoja mada.

Smulkios detalės

Genialumas slypi paprastume. Šiemet smulkias detales ant pjedės stalo kelsime ne kartą, tad minimalistinio stiliaus gerbėjai gali džiūgauti – mada krypsta link jų. Aną sezoną nešiotą mylimą drabužį nebūtina grūsti į spintos galą, kuomet galima lengva išeitis – pagyvinti jį detalėmis, kaip antai sagės. Tačiau nepamirškite, jog smulkios detalės gali neapsiriboti pavieniui, geidžiama ir jų gausa.

Oversize

Tuo tarpu, kai aksesuarai ir papuošalai mažėja ir smulkėja, išorinių drabužių pasaulyje pastebimas oversize. Vėsius rudens ir žiemos vakarus kviečiantis susisupti į plačias audinių klostes stilius įžengė tiek į moterų, tiek į vyrų pasaulį.

Midi ilgis

Trumpi sijonai išeina atostogų, juos keičia midi ilgis tinkamas bet kokio amžiaus ir socialinės padėties damoms. Skubėkite ieškoti tokio ilgio suknelių bei sijonų.

Futurizmas

Šio stiliaus pakraipa geriausiai atsiskleis lakuotos odos bei neįprastų aksesuarų pagalba.

Margaspalvės kojinės

Galbūt kažkada atrodė įprasta derinti tik vienspalves juodas ir baltas kojines, tačiau šis stereotipas labai sėkmingai laužomas ir ypač atvėsus orams, tad nesikuklink ir parodyk visą savo fantaziją.

Ilgi batai

Blauzdas dengianti ir kelius siekianti avalynė rudenį ne tik leis lengvai vaikštinėti lietingais vakarais, bet ir bus vienu iš privalomų ingridientų visų fashionistų deriniuose.

Tarsi iš lovos

Pižamos ir naktiniai skirti tik miegui? Šie stereotipai šiemet laužomi. Nėrinių ir šilko pasirodymas viršutinių drabužių amplua taps aktualijomis.

Jaukus apsipirkimas ir pasiruošimas šaltiesiems sezonams lauks Klaipėdos miesto gyventojų ir svečių nemokamame renginyje jau rugsėjo 30 dieną 11-16valandomis ,,Švyturio arenoje’’.

Užsakymo nr.: PT_75827437

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis