45-metį peržengusios manekenės "Versace" šou nušluostė nosį jauniems supermodeliams

Milano mados savaitėje pristatyta bene svarbiausia kolekcija - tai mados namų "Versace" šou. Šįmet jau 20-osios mados genijaus Gianni Versace mirties metinės, tad naujoji 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcija dedikuota būtent Gianni įnašui į mados pasaulį.

1997-ųjų vasarą dizaineris Gianni Versace buvo nušautas Majamyje, ant savo vilos "Casa Casa Casuarina" laiptų. Po grando mirties mados namų kūrybos vadove tapo jo sesuo Donatella, deja, pripažinimo ji sulaukė ne iš karto. Kolekcija po kolekcijos, ieškodama įkvėpimo buvusiuose Gianni darbuose, Donatella atrado savo stilistiką, tačiau sugebėjo išlaikyti mados namų "Versace" pirmtako viziją.

AFP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Minėdama 20-ąsias brolio mirties metines Donatella Versace pristatė retrospektyvinę mados namų "Versace" kolekciją, įkvėptą buvusių Gianni darbų. Susirinkusius žavėjo ne tik sušiuolaikinti G. Versace modeliai, bet ir garsenybės, demonstravusios kolekciją. Esminiu pasirodymo kirčiu tapo supermodelių desantas, šios moterys buvo Gianni podiumo numylėtinės.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Pavasario ir vasaros kolekcijos pristatyme pasirodė visas auksinis penketas: Claudia Schiffer (47 m.), Naomi Campbell (47 m.), Helen Christensen (48 m.), Carla Bruni (49 m.) ir Cindy Crawford (51 m.). Gražuolės, įkopusios ir į 5-ąją dešimtį, atrodė fantastiškai - negalėtum prikibti nei prie veidų, nei prie figūrų. Supermodelių susivienijimas sulaukė tokių aplodismentų, apie kokius jaunos geidžiamiausios šių dienų manekenės galėtų tik pasvajoti.

Vida Press nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

"Versace" kolekciją pristatė ne tik mados veteranė Cindy Crawford, bet ir jos dukra Kaia Gerber. Merginai pranašaujama svaiginanti karjera, jau dabar Kaia žengia garsiausių mados namų podiumais. Taip pat madų šou, vilkėdamos naujausius "Versace" rūbus, pasirodė ir kitos šių dienų it merginos: Kendall Jenner, seserys Bella ir Gigi Hadid.

AFP/Scanpix nuotr.

Daugiau naujosios "Versace" kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis