Be išimties visiems: vakarėlio aprangos kodas - perregimi audiniai

Ošiant Milano mados savaitei, garsenybės vos spėja suktis šokinėdamos nuo vieno vakarėlio prie kito. Po kiekvienos kolekcijos pristatymo jos ūžia uždarymo šventėse, o kur dar prabangios garsių žurnalų ir papuošalų gamintojų vakarienės...

Vienas ištaigingiausių vakarėlių, vykusių Milano mados savaitės metu, - itališkojo "Vogue" pobūvis. Čia susirinko kone visos garsiausios manekenės, nuo Shaninos Shaik, Ashley Graham, Cindy Crawford, Karolinos Kurkovos iki gražuolių Izabel Goulart ir Claudios Schiffer. Be abejo, prabangiame vakare pasirodė ir galybė kitų garbių svečių. Visi jie paisė vakaro organizatorių nurodyto aprangos kodo, vilkėjo elegantiškus kostiumus ir vakarines sukneles.

Tačiau didžioji dalis viešnių į vakarienę susirinko pasipuošusios perregimų audinių rūbais, tarsi susikūrusios savo aprangos kodą. Šį gundantį įvaizdį rinkosi ne tik jaunutės manekenės, bet ir brandesnio amžiaus viešnios.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Taip pasipuošė ir vadinamojo plius dydžio manekenė Ashley Graham. Ji vakarui pasirinko leopardų dėmėmis margintą glaustinukę ir ilgą perregimą apsiaustą, o taliją suveržė plačiu korsetiniu diržu. Dėmesį kaustė tiek efektingas modelio įvaizdis, tiek drąsus akių makiažas.


Vida Press nuotr.

Kitos vakaro dalyvės irgi pasistengė sužibėti, tiesa, šį tą ryškesnio rinkosi vienetai. Daugumą sudarė tamsios perregimos suknelės (pasitaikė vienas permatomas kelnių kostiumas!). Daugiau gundančiųjų "Vogue" vakarėlio viešnių - fotogalerijoje:

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis