Šeštadienį Klaipėdoje: nemokamų veiklų gausa mados renginyje "Design for life"

Rugsėjo 30 d., šeštadienį, Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams įsimins kaip išskirtinis šeštadienis. Nuo pat 11 iki 16 val. "Švyturio" areną užpildys gausiausias prekių ženklų suvažiavimas ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos – vyks mados ir grožio mugė "Design for life’’.

Drabužiai, aksesuarai, papuošalai, namų interjero detalės, grožio ir kosmetikos priemonės. Stebins ne tik prekės ženklų gausa, bet ir programa.

Nuolaidos ir staigmenos lankytojams

Nuo 11 valandos duris atversiantis renginys pirmiausia nustebins dovanomis. Pirmieji lankytojai gaus dovanų žurnalo "Cosmopolitan" spalio mėnesio numerius. Tokiu būdu lankytojai skatinami pirmąją dienos dalį paskirti naujų kolekcijų apsidairymui ne piko metu, kuomet būryje lankytojų tektų laukti savo eilės asmeniškai pabendrauti su kūrėjais.

Išskirtinai šiame mados ir grožio renginyje - kiekvienas prekės ženklas šiemet įsipareigojo suteikti savo gaminiams nuolaidų taip skatindamas prekes rinktis vietoje ir sulaukti konsultacijų. Tad lankytojų lauks mažesnės nei bet kur kainos.

Negana to, pirkėjų, įsigijusių prekių virš 30 eurų sumos laukia staigmena – specialus slaptažodis, kurio dėka gausite dvigubus kvietimus į Klaipėdos sveikatingumo klubą "Impuls".

Išskirtinė programa moterims

Iki 16 valandos vyksianti nemokama mados mugė sudomins ir visiškai neįprastu mugėms pobūdžiu – seminarais ir paskaitomis moterims "Laimingos moterys".

“Laimingų moterų” projektas per beveik penkerius gyvavimo metus yra surengęs kelis šimtus pažintinio, šveičiamojo pobūdžio renginių: seminarų, paskaitų, šventinių vakarų, stovyklų.

"Praktikuojame natūralią gyvenseną, ne tik fizinę, bet ir dvasinę, minčių ir jausmų darną, pagarbą aplinkai, kurioje esame ir žmonėms, su kuriais suvedė gyvenimas. Tai - sveikos gyvensenos pagrindai, mankšta, degustacija, zodiako ženklai, moteriški patarimai - iš viso net 9 nemokamos paskaitos, sukurtos moterims, vyksiančios visą dieną", - sako organizatoriai.

Mažiesiems renginio svečiams – specialios zonos

Į renginį aktyviai kviečiamos ir visos mamos: nuo 4 iki 17 metų amžiaus jaunimo lauks specialios nemokamos teatro dirbtuvėlės "Aš čia", skirtos kūno, balso, kūrybiškumui, minties raiškos lavinimui, savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi ugdymui.

„Aš Čia” menų dirbtuvėlės – novatoriška vizija, siūlanti į neformalų ugdymą pažvelgti kitaip. Supratimas, jog meninio ugdymo paskirtis ne vien išreikšti vaiko kūrybiškumą, bet ir tobulinti asmenybę, vystyti pasitikėjimą savimi, sąmoningumą, atsakingumą, vertybes, atskleisti stipriąsias vaiko savybes, o silpnąsias priimti ir ugdyti, užtikrina emociškai ir socialiai stabilesnę vaiko ateitį.

Menų dirbtuvės apjungia daugelį sričių: dailę (scenografija), muziką (balsas, ritmas), šokį (kūno plastika), ir literatūrą (interpretacija, analizė), kas suteikia galimybę visapusiškam savęs pažinimui. Todėl „Aš Čia” dirbtuvėlėse naudojami įvairių teatrinių technikų pratimai: stiprinantys kūną, balsą, ritmo, sensorinius, erdvės-atmosferos pojūčius, koncentraciją, emocijų kontrolę; švarinantys mąstymo procesą ir kalbos kultūrą; vystantys gebėjimą analizuoti, išsakyti konstruktyvią ir pagrįstą nuomonę, suvokti savo jausmus, dirbti komandoje; lavinantys estetinį suvokimą. Meno pagalba visa tai pasiekiama savanoriškai.

Atlikinėdamas užduotis vaikas procese išsiaiškina, kas jis ir koks jis, įgauna įgūdžių, kurie vėliau pritaikomi sprendžiant problemas ir savarankiškai priimant sprendimus. Pasirodymuose bus atskleidžiamas Čia ir dabar žavesys pasitelkus kamerą ir tiesioginę transliaciją, - performansas „Truputį palaukite“.

Užimtumo zonoje linksmins ir kartu žais "Linksmasis lagaminas’’. Tai – vaikų švenčių organizavimo komanda dirbanti Klaipėdoje ir Kaune, teikianti animatorių paslaugas Jūsų pasirinktoje vietoje (visoje Lietuvoje), taip pat organizuojantis vaikų gimtadienius ir kitas šeimos šventes "Linksmo lagamino" studijose.

Visoje erdvėje pasiskirsčiusios veiklos sutrauks nuo didelio iki mažo ir leis paskutinį savaitgalio šeštadienį praleis tikrai ypatingai ir kokybiškai.

Atsinaujinusio formato ir įvairiausių staigmenų žadantis renginys "Design for life’’ visų lankytojų lauks rugsėjo 30 dieną nuo 11 iki 16 val. Klaipėdos "Švyturio arenoje’’. Daugiau informacijos: festivus.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis