Originalios tamprės nebijančioms parodyti išskirtinės asmenybės

Ne tik stilingas, bet ir praktiškas drabužis - tamprės - gali atrodyti itin originaliai. Įvertink naują tamprių kolekciją, ironizuojančią blizgantį pramogų pasaulį.

Prekių ženklo „Tegul bėga“ kūrėja Rūta Lapienytė, pristatydama naują tamprių kolekciją „Hello darkness, my old friend“, ironiškai žvelgia į mados ir pramogų pasaulio prabangą, jų sukurtus standartus. Raudonas kilimas, kuriuo per kiekvieną pristatymą žengia žvaigždės, prilyginamas babos kilimui ant sienos. Būtent šis elementas ir tapo naujosios kolekcijos pagrindiniu elementu.

Gamintojo nuotr.

Rasos Baltrimaitės nuotr.

„Žmonių noras tapti žvaigždėmis bet kokia kaina, didžiuotis pseudo prabanga ir turtais, netikromis kūno dalimis – nagais, blakstienomis, krūtimis ir t.t., man kelia juoką ir yra sunkiai suvokiamas“, – pasakoja kūrėja.

Rasos Baltrimaitės nuotr.

Neatsitiktinai dalyvauti fotosesijoje buvo pakviestas modelis Gabrielė Matelytė. Ši mergina – tai drąsos ir kompleksų neturėjimo pavyzdys. „Ji nieko nevynioja į vatą ir yra stipri asmenybė, kuri gali tiesti raudoną kilimą ne tik sau, bet ir kitoms merginoms. Tą ji ir daro“, – šypsosi kūrėja.

Rasos Baltrimaitės nuotr.

Rasos Baltrimaitės nuotr.

Naujosios kolekcijos idėja – priminti apie šou, mados pasaulio tamsiąją pusę ir grožio standartų primityvumą. Fotosesijos komanda siekė sukurti senovinio erotinio filmo atmosferą. „Rudens ir žiemos periodus apgaubia tamsa, kurioje ir užgimsta erotiniai elementai. Kartais man atrodo, kad mes gyvename „Twin Peakse“, kur visi turime savo tamsių paslapčių“, – sako kūrėja.

Šio prekių ženklo kūryba skirta drąsioms merginoms, kurios nekompleksuoja dėl savo kūno linijų. Siekiama skatinti merginas ir moteris žiūrėti į gyvenimą paprasčiau, išsivaduoti nuo primestų klišių ir standartų: „Moterys, tieskite savo raudonus kilimus pačios ir jais skriskite!“, – juokiasi R. Lapienytė.

Rasos Baltrimaitės nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis