Lakuota oda - sezono karalienė, be kurios neapsieis nė viena mados gerbėja

1999 m. pasirodęs fantastinio žanro filmas "Matrica" iki šiol yra interpretuojamas daugelio kūrėjų, nuo meno, mados iki grožio pasaulio. Ne veltui žvilgių, tarsi nulakuotų paviršių tendencija šįmet ir pavadinta Matrix. Lateksiniai ar vinilu dengti drabužiai įvaizdžiui suteikia provokacijos, lyg puse lūpų užsimintum esanti anaiptol ne šventuolė.

Vida Press nuotr.

Derinami skoningai, žvilgios odos drabužiai ir detalės gali atrodyti šiuolaikiškai, stilingai. Tačiau vienas kitas šūvis pro šalį, pavyzdžiui, netinkamas ilgis, bateliai ar makiažas, ir tapsi vulgarumo princese.

Vida Press nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Svarbi taisyklė derinant lateksinį drabužį prie kitų - kontrastai. Lateksas ir žvilgi oda šaukte šaukia fetišu, tad reikėtų jį neutralizuoti. Prie žvilgios odos daiktų derink priešingus: sportinio arba romantiško stiliaus, kitokios spalvos, kitokio silueto.

SIPA/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Jei pasirinkai latekso kelnes / sijoną, prie jų vilkėk apsmukusį ir jaukų oversized megztinį arba baltus trikotažinius marškinėlius ir elegantišką griežto kirpimo švarką. Jei lateksinis daiktas yra juodas, lai kažkuri kita įvaizdžio detalė būna šviesi arba ryškios spalvos.

SIPA/Scanpix nuotr.

Nebijok žaisti paviršiais. Prie žvilgios lygios odos derink ilgaplaukį kailį, paltinį audinį arba mezginius. Nugesinti latekso seksualumą visuomet gali minimalistiniais ir klasikinio dizaino drabužiais, kuriuose vyrauja struktūriškos formos, griežtos linijos, o spalvos neutralios arba tamsios.

Vida Press nuotr.

Kokie žvilgios odos drabužiai ir aksesuarai šįmet madingiausi? Nepraleisk pro akis lakuotos dirbtinės odos lietpalčio, prigludusių kelnių ir mini sijono. Lakuotos odos aulinukai - dar vienas must have pirkinys. Nepamiršk, kad lateksu spindinti rūbas akimirksniu suteikia seksualumo, tad reikėtų įvertinti, ar kitos detalės neatrodys provokatyviai ir nesuvulgarins aprangos.

SIPA/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis