Netikėta laisvalaikio kolekcija vyrams

Dizainerė Indrė Kvedarienė ne vienerius metus atpažįstama elegantiškais, jau simboliškiu tapusiais angelais puoštais kūriniais. Šįkart ji pristato naujieną – rudens-žiemos kolekciją vyrams. Anot drabužių kūrėjos, tai dar niekur nematyti laisvalaikio aprangos modeliai, skirti savito stiliaus, charakterio ir charizmos miesto žmonėms.

„Mintis sukurti kolekciją vyrams, kirbėjo jau seniai. Iš pradžių, paprašyta, drabužius kūriau savo vyrui, sūnui ir artimiems bičiuliams. Pastebėjau, kad noro ir pageidavimų sulaukiu vis dažniau. Be to, modeliai nelikdavo nepastebėti: juos įvertino ir jaunimas, ir vyresnio amžiaus vyrai. Todėl, pastūmėta savo sūnaus, nusprendžiau įgyvendinti netikėtą idėją. Taip ir gimė nauja kolekcija. Tikiuosi, jog ji ras savo klientą – tai itin vyriški apdarai“, - pasakojo I. Kvedarienė.
Kolekciją sudaro skirtingi laisvalaikio stiliaus modeliai. Pagrindinis akcentas – vyriškumas.

G. Žilinsko nuotr.

G. Žilinsko nuotr.

„Naujausioje kolekcijoje pastebimas minimalizmas. Ji neperkrauta detalėmis, todėl kiekvienas drabužis lengvai derinamas su kasdiene apranga. Kadangi tai šaltojo sezono kolekcija – vyrauja žemės spalvos. Kelnės, džemperiai ir nertiniai yra sodrios mėlynos, juodos ar rudos spalvos.

Drabužius puošia įsiuvai, metalo užtrauktukai, kapišonai ir kišenės. Kirpimai šioje kolekcijoje – klasikiniai: kelnės yra laisvo kritimo, pieštuko formos. Džemperiai – laisvesni ar įliemenuoti. Dalis jų – su V formos iškirpte. Didelis dėmesys buvo skiriamas vyriškumo simboliui – pečiams. Jie kiek paplatinti ir ryškūs. Visi modeliai derinami kartu, kaip kostiumas, tačiau neabejotinai gali būti nešiojami atskirai“, - teigė kūrėja.

G. Žilinsko nuotr.

G. Žilinsko nuotr.

Pasak I. Kvedarienės, kolekciją įvertins ilgaamžiškumo ir kokybės ieškantys vyrai. Panaudotos medžiagos – nesunkiai prižiūrimos bei patvarios.

„Vadovaujuosi taisykle – „kokybė svarbiau nei kiekybė“. Su manimi, tikiu, sutiktų ir daugelis džentelmenų. Todėl, šiems drabužiams pasirinkau malonias, išskirtines medžiagas. Žinau, kad ne visi vyrai mėgsta apsipirkinėti ir drabužius keičia tik atėjus naujam sezonui. Atkreipdama į tai dėmesį, sukūriau tokią aprangą, kuri ne tik nevaržytų judesių, nereikalautų išskirtinio dėmesio ar priežiūros, bet ir ilgai tarnautų.

G. Žilinsko nuotr.

Juk tai – laisvalaikio apranga. Tokia laisva, manau, ji ir turi būti. Prie šių apdarų nesunkiai priderinsite ir viršutinius drabužius, prie jos puikiausiai tiks sportiniai bateliai ar aulinukai. Vienintelis sudėtingas sprendimas – kokį drabužį išsirinkti. Nepamirškite, savo unikalų stilių kuriate jūs, o aš tikiuosi galėsiu prisidėti prie jo gimimo“, - nuotaikingai dėstė dizainerė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis