PIETRO FILIPI naujausios PAVASARIS/VASARA kolekcijos pristatymas

Prekės ženklai Pietro Filipi ir Hogl trečiadienio vakarą pristatė naujausią 2018 m. pavasario/vasaros kolekciją, skirtą charizmatiškiems madą mylintiems vyrams bei moterims.

Vakaro organizatorius kūrybininkų komanda Time2 apjungė šiuolaikinės mados pasaulį bei muziką modernioje, miesto širdyje esančioje erdvėje skambant gyviems balasams. Kolekcijos pristatymo metu svečiams dainavo Justė Kraujelytė bei grupės Joel vokalistai Kristina ir Jokūbas.

Pietro Filipi bei HOGL dizainerių kurti rūbai bei avalynė tiesiogiai atspindėjo ir šio sezono prekinių ženklų kampanijos įvaizdį bei idėją.

Pietro Filipi kolekcija ypatanga tuom, kad apjungė tris skirtingas moterų kartas. Kūrėjai pristatė tris moterų fotoportretus – mamos, dukros ir močiutės, vizualiai primenančius Polaroid nuotraukas, kurios suteikia asmeniškumo ir imtimumo, ir tuo pačiu žengia koja kojon su šiuolaikinėm mados tendencijom. Kolekcija yra nepavaldi laikui ir stereotipams, bet sukurta tikrai moteriai, kuri žino savo vertę, turi savo stilių bei yra neabejinga madai.

Trys kampanijos moterų portretai, taip pat priklauso tikroms moterims. Pirmasis - Gréta Slezáková yra viena sėkmingiausių čekų modelių. Jos nuotraukos buvo publikuotos žinomuose mados žurnaluose Elle, Vogue, Harper‘s Bazaar. Ji dirbo su pirmaujančiais mados prekių ženklais kaip Chanel, Guerline, Christian Dior.

Kitas kampanijos veidas modelis Zuzana Gregorová yra kilusi iš Bratislavos, ir yra taip pat labai sėkminga mados pasaulyje. Ji gali didžiuotis bendradarbiavimu su mados namais „Dolce & Gabanna”, kurie ją fotografavo savo kampanijoje kaip pirmą Slovakijos modelį.

Austriško avalynės ženklo Hogl pristatyta kolekcija kvietė į stilingą tropinę kelionę aplink pasaulį: magiškas sakurų žydėjimas Tokijuje, saulės pripildyti kraštovaizdžiai Aruboje, Pietų Afrikos laukinis grožis arba nesibaigianti vasara Sidnėjuje.

Visa tai galėjo pajusti vakaro svečiai pristatymo metu, nes naujausioje kolekcijoje dominuoja etniniai motyvai, persipynę su bohema. Šiaurietiškas minimalizmas, flirtuojantis su tropinės saulės atspalviais, prabangus sportinis stilius alsavo prabangiais egzotiniais bei safari motyvais. Spalvų, tekstūrų ir raštų gausa, daugialypis gamtos grožis ir didžiųjų mados sostinių gatvės stiliaus įkvepia kolekcija puikiai derėjo su vakaro metu pristatyta naujausia Pietro Filipi kolekcija.

Vakaro svečiai gėrėjosi naujais dizainerių kurtais darbais, kurie įkvėpti minimalistinio dizaino ir šiuolaikinių mados tendencijų, kiekvieną sezoną pristato modernios klasikos drabužių kolekcijas vyrams ir moterims.

Pietro Filipi kolekcijų kūrimui naudojami kokybiški audiniai ir itin didelis dėmesys skiriamas preciziškam gaminių pasiuvimui. Prekės ženklas išsiskiria tuo, kad drabužių kolekcijos kuriamos dizainerių, ir kiekvieno gaminio kiekis yra labai ribotas, taip suteikiant ne tik drabužiui, bet ir jo savininkui išskirtinumo.

Užsakymo nr.: PT_77598377

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis