Pasipuošti neapykanta politikai

Šiais metais Niujorke vykusioje anarchistinėje knygų mugėje buvo pristatyta ženkliukų kolekcija. Pastaruoju metu laisvės, anarchijos, taikos idėjas skelbiantys ženkliukai yra bene populiariausia maištaujančio jaunimo drabužių puošybos detalė.

Paprasata ir patogu - kalbėti nereikia, aiškinti nereikia, šaukti ant bačkos atsistojus, kad žmonės pabustų - taip pat nereikia. Užtenka papuošti mokyklos uniformą ženkliuku "Teacher s**ks", "Make love not war" arba "Bombing for peace is like f***ing for virginity" (liet. "Kariauti dėl taikos - tai kaip kr**tis, siekiant nekaltybės")... Tai lengviausias būdas atpažinti panašiai mąstančius, ir rasti bendrą kalbą.

Laikui bėgant, ženkliukų postulatai neapsiribojo tik roko grupių reklama. Jie ėmė tiesiog įžūliai priekaištauti valstybių politikai, vartotojiškumui, amerikonizmui, nenuoširdumui, kosmopolitizmui, globalizacijai ir kitoms miesto jaunimą jau seniai "užknisusioms" nesąmonėms:"Wars don't kill people, presidents do!", "Minimum vages - for polititions", "Meat is murder", "Don't blame youth", "Stop Human being"...Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis