Pavasario iššūkis - makiažas (nuotraukų albumas)

Paprastai merginos sako: "Aš nesidažau - o kam dažytis ir alinti odą mokykloje". Gan juokinga, o ką mokykloje vaikinų nėra? Tiesą sakant, moksliniai tyrimai rodo, kad vaikinams mažiausiai rūpi makiažas, merginos dabinasi lenktyniaudamos su savo lyties atstovėmis.

Vaikinai nepastebi tavo naujų drabužių.

Atkreipia dėmesį, kad nusipirkai naujus aukštakulnius, tik tada, kai stiebiasi pabučiuoti ir nepasiekia...

O ką jau kalbėti apie makiažą. Tavo veidas jiems visada vienodas.

Na, jei seksi paskutiniais makiažo meistrų akibrokštais, jis tikrai pastebės.

Pasaulio makiažo specialistai tampa vis drąsesni. Kuo toliau tuo mažiau jų renkasi klasikinį kuklų makiažą, o puošia moterį ryškiomis spalvomis: raudona, mėlyna, balta, juoda... Ant podiumų pasirodo ne gležnos moterėlės, pasidažiusios blankiais kūno spalvos šešėliais, o drąsios gatvės merginos, nebijančios šokiruoti.

Net rimtuose kokteilių vakaruose ima vyrauti kuklus avangardinis makiažas, "rėkiančios" spalvos, mažyčiai, unikalūs meno kūriniai aplink akis.

Nebijok eksperimentuoti! Jei turi gerai piešiančią draugę, pasipuoškite vakarėliui kaip dera. Individualumas vis dar nenugalėtas.

Kad pasidažytum pagal taisykles, šį sezoną naudok kelių atspalvių šešėlius.

Juodas, akis išryškinantis, pieštukas būtinas.

Makiažo meistrai tikina, kad turėtum skirtingais šešėlių atspalviais dažyti tas vietas, kur tavo antakis yra platus, ir tas, kur jis siauras.

Siaurosios antakių pusės paprastai ryškinamos pasteliniais atspalviais, o plačiosios - ryškiai. Tiesa, šiuo metu dažnai spalvos derinamos atvirkščiai - tai suteikia netikėtumo įspūdį.Pastarųjų mėnesių mados labai dėkingos vėjavaikėms. Galima derinti tris, keturias, net penkias spalvas. Ypač madinga akis apvesti blizgančiu, gličiu "laineriu", ir ne tik juodu, tačiau ir ryškiai žaliu ar mėlynu.

Nebijok šviesiais šešėliais, priderintais prie drabužių spalvos, padažyti kur kas toliau nuo akių. Suteik veidui spalvingo švytėjimo ant skruostų, smilkinių, aplink antakius.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis