Londonas prieš Milaną. Jaunimas keičia madą (nuotraukų albumas)

Šiais metais baigiantys koledžą studentai mėgins įtikinti žiūrovus ir kritikus, kad jie geriausi jaunieji drabužių kūrėjai.

Institutas “Marangoni”, itališką mados stilių atstovaujantis koledžas Londone, mėgins konkuruoti su geriausiais. Jei ne savo novatoriškomis idėjomis, tai nors profesionaliu šou pranoks kitus.

Paskutinį gegužės antradienį renkamės “Bethnal Green’e” – viename pagrindinių Londono bohemos rajonų, senoje, renovacijos nepaliestoje salėje.

“Central Saint Martins” koledžo studentai jau žino - tam, kad būtų pastebėti, nebūtina rengti grand šou.

Kolekcijos įspūdingos. Dizaineriai siūlė savo mados tendencijas: nuo rankų darbo nėrinių iki grubaus latekso, nuo prigludusių raštuotų trikotažo gaminių iki šešiasdešimtiesiems būdingų kvadrato bei trapecijos formų suknelių, nuo retro iki futurizmo… Neatsisakyta ir prieštaringų stilių derinių.

Šiam sezonui jaunieji Londono dizaineriai rinkosi ryškias, “fluorescencines” spalvas. Jos šią vasarą ypač madingos. Madingas ir tradicinis, monochrominis juodos ir baltos spalvų derinys bei pilki atspalviai.

Stebino kolekcijų įvairumas, netikėtos tekstūros, audinių raštai. Idealiai parinktas muzikinis fonas ir pasirodymų teatrališkumas privertė pasijausti pristatomo dalimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis