Kaip teisingai išpešioti antakius?

„Turbūt labiausiai nuvertinta gražaus makiažo dalis yra antakiai. Antakių forma, jų išlinkimas, platesnis ir siauresnis jų formavimo braižas, visa tai yra labai svarbu“, - teigia įžymybių mekiažo specialistas Darrellas Redleafas. Beauty.ivillage.com pataria, kaip pagražinti savo antakius.1. Pridėkite pieštuką, liniuotę ar kokį kitą tiesų ir ilgą daiktą vertikaliai prie vidinio akies kampelio. Pažymėkite vietą, kur jis kerta antakį. Tą patį atlikite prie kitos akies. Jei tarp pažymėtų vietų yra plaukelių, išpeškite juos. Jei antakiai nesiekia pažymėtų vietų, reikėtų juos pratęsti pieštuku.

2. Dabar pridėkite pieštuką prie vieno iš nosies kampučių (šnervių). Pakreipkite jį tokiu kampu, kad kirstų rainelės apatinį kraštą (tai darydami žiūrėkite tiesiai). Vieta, kur pieštukas kirs antakį, turėtų būti aukščiausias antakio lanko taškas. Norėdami suformuoti lanką, švelniai išpeškite plaukelius iš antakio apačios. Lankas turėtų pradėti leistis iš karto už šio taško.

3. Vietą, kur antakis turėtų baigtis, nustatysite pridėdami pieštuką prie šnervės tokiu kampu, kad kirstų akies išorinį kraštą. Taškas, kur linija kerta antakį ir turi būti jo pabaiga.Geriausia, anot Redlifo, yra naudoti rusvą akių šešėlį, kuris natūraliai pabrėžia antakio lanką ir tinka retesnėms vietom užmaskuoti. Net labai šviesią odą turinčioms blondinėms patartina naudoti rusvą šešėlį.

Jei šie patarimai jums atrodo pernelyg sudėtingi, tiesiog nueikite į grožio saloną, kur specialistai suformuos jūsų antakius. Po to jums beliks palaikyti jų suteiktą formą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis