Nori išsiskirti? Atsikratyk mados šablonų (nuotraukų albumas)

Pagaliau atėjus vasarai, turbūt kiekviena mergina nori atnaujinti ne tik savo drabužių, bet ir batų kolekciją. Juolab, kad vasara – atostogų ir pramogų metas, kai visada norisi jaustis ne tik patogiai, bet ir patraukliai. Tačiau nėra taip lengva išsirinkti batelius vasarai, migruojant po avalynės parduotuves.

Dažna mergina yra linkusi derinti apavą prie aprangos kaip rankinę ar aksesuarus.

Visų merginų džiaugsmui dabar sulaukėme tokių laikų, kai mados detalių derinimas nėra būtinybė, anaiptol – originaliausiai atrodo iš konteksto šiek tiek “iškrentantys” aprangos elementai.

Kaip teisingai pasirinkti tą originalumą – skoningai “išsišokti”, bet “neprašauti pro šalį”?

Paprasčiausiai reikia žaisti spalvomis. Jeigu dėvite blankių atspalvių drabužius, dėvėkite ryškiaspalvius batus, tai bus aprangos akcentas, ir nereikės sukti galvos, kaip išsiskirti iš kitų, ir kaip neatrodyti “šabloniškai”.Šią vasarą labai madingos ryškios aprangos detalės, kurias galima derinti ne tik prie blankių ir tamsių bet ir prie ryškiaspalvių drabužių.Į savo spintą “įsileiskite” truputį sumaišties, draivo. Pasijuskite šiek tiek “crazy”, jauskitės laisvai, renkitės pagal nuotaiką, dėvėkite žalius batus prie raudonų ar mėlynų drabužių, baltus batus prie juodos aprangos ar atvirkščiai. Vienintelis rūpestis - taikliai suderinti atspalvius ir nepersistengti, nesukurti pigaus kičo.

Derinkite ir skirtingus aprangos stilius – vasaros vidurdienį ar šiltą pavakarę puikiai atrodysite su paprasčiausiomis guminėmis šlepetėmis – jas galite avėti beveik prie bet kokio stiliaus drabužių.Šiuolaikiniai dizaineriai nusprendė, kad sportiniai bateliai taip pat tinka prie beveik bet kokios aprangos. Garsių dizainerių kolekcijose galima pastebėti sportinio stiliaus elementų, derinamų net prie klasikinio stiliaus drabužių.

Kuriant madą, visuomet praverčia taiklūs pavyzdžiai iš praeities, taigi, jei turite senų madų žurnalų iš aštuntojo ar devintojo dešimtmečio, išdrįskite pasisemti minčių iš jų.Šių dienų mada pasižymi tuo, kad labai dažnai remiasi praeities stiliaus tąsa – kas buvo gražu, tas ir liko gražu. Keičiasi tik grožio dalių derinimo būdai.

Paprasčiau kalbant, šiuolaikinė mada – tai praeities tendencijų interpretacija, derinama su ateities fantazijomis.

O jei jau baigi išprotėti besirinkdama apavą, prisimink – gražu tai, kas patogu.

Aukštakulniai, kurie daugeliui moterų kelia siaubą, taip pat turi būti patogūs. Dizaineriai batus kuria atsižvelgdami į pėdos sandarą, kojos padėtį avint batus, todėl geri aukštakulniai dažniausiai būna stabilūs ir patogūs.Žinoma, reikia suprasti, jog kiekvieno žmogaus pėda ir stovėjimo maniera yra skirtinga, būtina gerai išmatuoti batus prieš perkant. Juk labai dažnai taip nutinka, kai, regis, parduotuvėje puikiai tiko, o jau pirmo pasivaikščiojimo metu norisi juos tik kuo greičiau nusiauti.

Dėvėkite ir avėkite tai, kas jums tinka ir su kuo jaučiatės užtikrinta ir pasitikinti savimi. Aplinkiniai tai pastebi pirmiausia. Tendencijos keičiasi nuolat, o jūsų individualus stilius išlieka, tad puoselėkite jį ir jauskitės laisva!Nori paklausti dizainerės, kaip rengtis, ką autis, kaip apsikirpti ar kokį makiažą pasirinkti per draugo gimtadienį? Rašyk jai elektroniniu paštu egluzze@yahoo.com ir klausk. Atsakymai pasirodys DELFI Gatvėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis