Pasidaryk madingą šukuoseną

Svilinančiai karšta. Oras tvankus, o tavo plaukai beviltiškai nepaklusnūs. Ką daryti? Nesvarbu, ar plaukai trumpi, ar ilgi, banguoti, garbanoti ar tiesūs, tu gali atrodyti madingai net karštą ir tvankią dieną.

Itin trumpiems plaukam tereikia rasti tinkamą plaukų formavimo priemonę.

Nesvarbu, ar tavo plaukai garbanoti, ar tiesūs, tau tereikia šiek tiek plaukų gelio, kad suformuotum šukuoseną, kuri neleis plaukams prilipti prie galvos. Žirnio dydžio gelio kiekį patrink tarp delnų ir tepk ant drėgnų plaukų, pradėdama nuo plaukų šaknų. Trumpiems plaukams tinka tik gelis, nes jis standina šukuoseną, trumpiems plaukams netiks priemonės skirtos plaukų purumui suteikti.

Vidutinio ilgio plaukus pabandykite susukti.

Šią vasarą madingos lengvos bangos, kurias suformuoti gali paprasčiausiai susukdami drėgnų plaukų sruogas pirštais. Išplautus plaukus padalink į 2x2 cm. sruogas. Ištepk sruogas standinančia priemone ir susuk jas aplink pirštą. Palaikyk 10 minučių. Kai plaukai išdžius, gali lengvai juos perbraukti pirštais.

Ilgus plaukus riškite į uodegą.Jei turi ilgus plaukus, galite rišti juos į įvairias uodegas, kurios šią vasarą yra labai madingos.

Gali pabandyti pasidaryti šukuoseną, kuri iš priekio atrodo kaip skiauterė, o gale plaukai glotniai surišami į uodegą. Tiesiog atskirk dalį plaukų prie abiejų smilkinių, o likusius glotniai sušukuok ir surišk į uodegą. Atskirtus plaukus pakelk į viršų, suformuok norimo aukščio „skiauterę“, o galus prisek segtuku.Lygiems plaukams išbandykite įvairius galvos raiščius, skareles ir lankelius.

Natūraliai tiesiems plaukams tinka šį sezoną itin madingi platūs lankeliai. Išsirink šampūną, kuris neapsunkintų plaukų. Išplautus plaukus džiovink palenkusi galvą žemyn, kad suteiktum plaukams daugiau purumo, o tada išsirink bent 5 cm pločio lankelį.

Garbanotiems plaukams – plaukų šukos.

Šukos ne tik suteiks jūsų šukuosenai originalumo, bet atstos ir papuošalą. Jei tavo plaukai labai garbanoti, tiesiog įsismeike į juos specialias šukas, jos išlygins dalį plaukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis