Tapk patraukliausia Halovino vakarą (nuotraukų albumas)

Kas sugalvojo, kad raganos turi būti bjaurios? Visiška nesąmonė! Raganos - tai labai žavios būtybės, kurios pasitelkusios magiją gali išvesti bet kokį vaikiną iš proto. Kaip? Tau prireiks tik kelių makiažo priemonių. Visa kita palik mums.

Nuostabios raganos makiažas

Pagrindas: tiks įprastas tavo makiažo pagrindas, tačiau geriau naudokis šepetėliu, o ne kempinėle. Taip padengsi veidą plonesniu, bet lygesniu pagrindo sluoksniu, o oda atrodys kiek puresnė.

Korektorius: jei tau reikalingas korektorius, užtepk jį taip pat šepetėliu. Būna specialių šepetėlių korektoriui, tačiau tam puikiai tinka ir makiažo pagrindui naudojamas šepetėlis.

Akių pieštukas: apvesk visą akį juodu pieštuku ir truputį patrink pirštu vokus, kad susidarytų “padūmavimo” įspūdis. Tau prireiks šiek tiek žalio šešėlio. Po akimi „padūmavimas“ turi būti ryškesnis. Tačiau nepersistenk, ragana neturi atrodyti kaip su pamušta akimi…

Antakiai: nepamiršk, kad dažnai užtenka išrauti tik per ilgus plaukus iš antakių, nebūtina jų pešioti. O įmantrią liniją gali nupiešti taip vadinamu “laineriu” – drėgnu akių pieštuku. Kad atrodytų efektingiau, gali sugalvoti kokį nors raštą ir vietoj antakių išsipiešti mažą paveiksliuką. Taip tikrai nesugalvos niekas. Kad nesimatytų antakių plaukelių, sulipdyk juos kremu, perbrauk plaukų lakų ir nugrimuok.

Akių šešėliai: siūlyčiau melsvai balsvus sausus šešėlius. Būtinai patepk jais ir akių kampučius, kad jie švytėtų. Apatinę voko dalį patepk juodu šešėliu. Spalvos turi susimaišyti. Pasistenk, kas šešėliai nebūtų labai blizgūs.

Skaistalai: siūlau pradėti nuo oranžinio atspalvio skaistalų. Ant abrikoso spalvos skaistalų patepk šiek tiek rausvų. Abi spalvas gerai sumaišyk. Sumaišyti dviejų spalvų skaistalai atrodys natūraliai, bet paryškins veido kontūrus.

Lūpdažiai: čia kompromisų nėra – tinka tik kraujo raudonumo lūpų dažai.

Juodosios našlės makiažas

Juodoji našlė tikrai turi atrodyti šiurpiai. Patarsime, kaip suteikti veidui šaltą ir piktą išraišką vos keliais potepiais.

Pagrindas: šiam įvaizdžiui labiau tiktų pagrindo kremas. Kai jį užsitepsi, iš karto užbarstyk pudros, ji gali būti kiek šviesesnė nei tavo veido oda.

Korektorius: jei reikia korektoriaus, užtepk jį šepetėliu.

Tamsūs šešėliai: jie nebūtini, tačiau jei nori pabrėžti savo skruostikaulius ar padaryti kaulėto veido iliuziją, šiek tiek tamsių šešėlių padės tai padaryti.

Paryškinimas: užtepk šiek tiek šviesą atspindinčios pudros po akimis.

Akių pieštukas: šiam įvaizdžiui reikia pabrėžti blakstienas, tad pieštuku paryškink blakstienų liniją, kad blakstienos atrodytų tankesnės. Naudok blakstienas ilginantį tušą arba net dirbtines blakstienas.

Akių šešėliai: kiekvienas turime savo mėgstamą šešėlių spalvą. Panaudok ją. Sudrėkink šepetėlį, kuriuo tepsi šešėlius. Tokiu būdu šešėliai laikysis geriau, o spalva bus intensyvesnė. Naudok tokios spalvos šešėlį, kuris paryškintų tavo akių spalvą.

Skaistalai: pirštais atrask skruostikaulio išorinį kraštą. Čia tepk skaistalus. Spalvą pasirink intensyvesnę nei naudoji kasdien.

Lūpdažis: ant kraujo raudonumo lūpdažio užtepk šiek tiek mėlyno, kad spalva taptų dar tamsesnė.

1930-ųjų aktorės makiažas

Ar yra kas nors nuostabesnio nei tapti tuo, kuo nesi? Gal nori šį vakarą būti Holivudo žvaigždute? Pasidaryk makiažą kaip 1930-ųjų aktorė. Pamatysi – visos tau pavydės, kad esi tokia išradinga.

Pagrindas: naudok tokį makiažo pagrindą, kuris yra blizgus.

Korektorius: nežinau, kokį korektorių visažistai naudojo 1930-aisiais, bet aktorių veidai visada atrodydavo nepriekaištingai. Taigi, jei tau reikia panaudoti korektorių, kad atrodytum tobulai, užtepk jį šepetėliu.

Šešėliai ir paryškinimas: nevark, nebent ketintum optiškai paploninti nosį ar paplatinti žandikaulius. Tai nėra taip jau paprasta, tad jei nelabai žinai, kaip tinkamai tai atlikti, geriau nė nemėgink.

Akių pieštukas: pasirink skystą akių pieštuką ir nubrėžk ploną liniją, paryškinančią natūralią blakstienų liniją.

Blakstienų tušas: Pariesk blakstienas ir užtepk blakstienas ilginantį tušą. Vienodai paryškink ir viršutines, ir apatines blakstienas. Gali naudoti kelias dirbtines blakstienas, tačiau jos turi atrodyti natūralios.

Antakiai: antakiai 1930-aisiais buvo labai siauri. Kad tau pavyktų atrodyti kaip nužengus iš 1930 – tųjų, užtepk antakius vašku. Po to paslėpk juos po makiažo pagrindu, o tada nusipiešk siaurus, vienos linijos ypač lenktus antakius.

Akių šešėliai: pasirink šešėlį, kurio spalva būtų panaši į tavo odos toną. Tai gali būti abrikoso atspalvis. Darant vakarinį makiažą, tamsesnė ruda spalva ar net pilkai-juoda gali būti naudojama tik vidurinei voko daliai paryškinti.

Skaistalai: naudok ryškiai rožinius arba gelsvai rudus, priklausomai nuo tavo odos atspalvio. Užtepk juos tik ant skruostikaulių.

Lūpdažis: rūpestingai apibrėžk lūpas pieštuku, o tada nudažyk lūpas matiniu arba blizgiu lūpdažiu. Jei galėtum gauti platininio šviesumo peruką, būtinai jį sugarbanok ir užsidėk.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis