Ateinančio sezono makiažas: natūralumas ir blyškumas (foto)(video)

Mados ekspertė Eva Chen paprastai patarinėja amerikos paauglėms apie tai, kaip išlaikyti madingiausią šio sezono įvaizdį. Šiandien ji pateikia 10 sezono makiažo naujienų iš neseniai pasauliui pristatytų pavasario aukštosios mados kolekcijų.

„Alberta Ferretti“ mados namai siūlo mielą, „minkštą“, neryškų ir daug pastangų nereikalaujantį makiažą. Akys paryškinamos auksinės spalvos šešėliais ar pieštuku vidiniame kamputyje, o viršutinis ir apatinis vokai padažyti slyvų spalva. Neįkyru, bet naujoviška.

Kad susikurtum „Alberta Ferretti“ siūlomą įvaizdį, plaukus sutepk purumo suteikiančia priemone (pvz. sausu šampūnu ar geromis putomis). Nevark su sruogomis, o trink ir kelk plaukus tol, kol jie ims kristi laisvai, natūraliai, tačiau šukuosena bus fiksuota.

„Valentino“ įvaizdis – „Vive la difference“! „Valentino“ įvaizdis išlieka toks pat - smulkios garbanėlės ir raudonos lūpos. Šį sezoną išskirtinai atrodys „Valentino“ pristatytas ryškiai rožinis ar auksinis makiažas.

Veido oda, o ypač skruostai padažyti drąsiai, tačiau vengiama merginą puošti kaip lėlę. Drąsios spalvos ir netikėti makiažo sprendimai, derinami su natūralumu – ateinančio sezono topas.

„Bottega Veneta“ mados namai pribloškia nuostabiu klasikiniu makiažu, derinamu su jaunatviška spalvine gama.
Nebijok pasidažyti lūpas raudonai. Tačiau prieš tepdama raudoną lūpdažį įsitikink, kad tavo lūpos nesausos. Antraip makiažas bus per ryškus. Nevenk klasikinio makiažo atributo – balsvos pudros, tačiau siek išgauti natūralaus blyškumo įspūdį.

„Thakoon“ makiažas taip pat paprastas: truputis skaistalų ant skruostų ir natūralių spalvų šešėliai ant lūpų. Neperdėk pudruodamasi - „Thakoon“ įvaizdžiui svarbiausi plaukai. Jie turi būti purūs, romantiški, truputį garbanoti, pasivėlę, tačiau kirpimas turi būti šiuolaikiškas.

„Burberry“. Siūlo išryškinti odą. Ji turi būti tobula, seksuali, vaikiškai švelni ir neproblemiška. Prie tokios tobulos odos geriausiai tiks šaltų spalvų lūpdažis. Šalti rausvi šešėliai taip pat tiks puikiai. Kaip ir „Bottega“ atveju, netepk lūpdažio ant sausų lūpų, antraip atrodysi ne paslaptinga ir rimta, o sušalusi.

„Rodarte“ siūlo makiažą, kuris tau gali atrodyti banalus. Jį dažniausiai naudoja modeliai, besifotografuojantys žurnalų viršeliams. Vis tik realiame gyvenime jis nelabai tinka, atrodo grėsmingas ir net kiek juokingas. Dienai toks makiažas per ryškus, o vakare atrodo maištingai, o ne elegantiškai ar santūriai. Tačiau jį neretai renkasi alternatyvių stilių megėjos.

„Chanel “. Kas nori pažaisti tenisą? Raudonos lūpos šį sezoną tikrai madingos, tačiau dar labiau stebina melsvas akių šešėlis... Nenuvalkiota, o žavingai nauja. Gal pats laikas išmesti kūno spalvos šešėlius? Tvarkingai sušukuotais plaukais atrodysi tobulai! „Ką tik pakilusios iš lovos“ įvaizdis dingsta nuo podiumo.

„Rag & Bone“ mados namai siūlo auksines mergaites! Kaip gražiai atrodo visa bronzinių atspalvių paletė ant veido ir kaip šildo tokios spalvos šaltą žiemą! Tokį makiažą pasidaryti nebus sunku. Tau prireiks blizgios pudros. Kiek daugiau jos gali užtepti ant vokų. Pablizgink lūpas, tačiau nepersistenk.

„Gucci“. Koks būtų tikrasis grožis be nuostabių tamsių akių? „Gucci“ pasirinko būtent tokį įvaizdį. Šešėliai nėra per ryškūs, tačiau kaip ir juodi jie ryškina ir aštrina žvilgsnį. Akis pabrėžia, tačiau rimtą įspūdį slopina ilgos, laisvai besiplaikstančios plaukų sruogos. Prie plaukų nevark. Tiesiog jie turi būti švarūs ir kiek palyginti fenu.

„Louis Vuitton“. Šį įvaizdį susikurti lengviausia. Perbrauk blakstienas skaidriu tušu arba blakstienas tvirtinančia priemone, o lūpas patepk koralų spalvos balzamu. Ir viskas! Svarbiausia natūralums ir kasdienis žavesys. Jei spinduliuosi gerą nuotaiką ir seksualumą, tau lygių nebus net su madingiausiu makiažu.Šio sezono makiažo subtilybes pamatysi

  • čia

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis