Būk gražiausia per šventes! (foto)

Artėjant didžių švenčių sezonui, visoms ramybės neduoda klausimas – „ką rengtis per šventes?“ Laukia vakarėliai su draugais, studentų susibūrimai, linksmi arba santūrūs pokyliai. Tikriausiai jau būsite aplėkusios visas rūbų parduotuves, beieškodamos stilingos bei jus atitinkančios vakarinės suknelės, tačiau prieš apsisprendžiant atkreipkite dėmesį į tai, ką mums šią žiemą siūlo mados atstovai.

Vakarinių drabužių madą diktuoja žvaigždės, pasirinkdamos drabužius raudonųjų kilimų vakarams. Geriausiai besirengiančiomis įžymybėmis šiemet laikomos aktorės Angelina Jolie, Lindsay Lohan bei Reese Witherspoon, teigia millymoy.com.

Juk ant gražaus kūno krentančios lengvos šilko draperijos tiesiog pribloškia žiūrovus, taigi, nenuostabu, jog kiekviena iš mūsų norėtų tokios aplinkinių reakcijos. Per šios žiemos šventes žvilgėkite kiek tik jums norisi. Peržiūrėjus daugybę kolekcijų madų žurnaluose, pro akis nepraslysta vis nesibaigianti aukso bei sidabro karštligė. Metalu žvilgantys paviršiai, siuvinėjimas karoliukais, kristalais, žvyneliais bei šilko satino švytėjimas tikriausiai turėtų sužadinti šventinę nuotaiką, kaip ir eglutės papuošimai. Tačiau stilingi žmonės blizgančius akcentus dėvi net ir kasdien.

„Ne visa auksas, kas auksu žiba“ – sako senoji žmonių išmintis. Žibėjimą šią žiemą dizaineriai išgauna įvairiais būdais – ne tik stikliniais karoliukais ar švytinčiais audinių paviršiais, bet ir metalo detalėmis, grandinėmis, o blizgumo atspalvis svyruoja nuo tamsaus vario iki blankaus aukso. Madingomis spalvomis išlieka sidabras bei bronza.

Tikriausiai jau pastebėjote šią matematinę formulę, kad prie retro pridėjus šiek tiek futurizmo, gausime šių metų tendencijas. Iš metalo išlieti diržai bei grandinės yra dar vienas įsimintinas šio sezono vakarinių suknelių akcentas.

Keli šių metų topiniai kirpimai yra ilgo, prigludusio silueto, surišami už kaklo, ir pažeminta iki liemens, ar net žemiau, nugaros linija. Prisiminkite – vakarinė suknelė neprivalo būti ilga – tai šaukte šaukia paskutiniai dizainerių darbai.

Žinoma, tai nereiškia, jog dabar madingos tik mini suknelės – tiesiog eksperimentuodami mados kūrėjai priėjo prie išvados, jog trumpa suknelė gali atrodyti taip pat klasiškai kaip ir ilga – priklausomai nuo to, kaip ji dera su vakarėlio tema. Prisiminkite, kad nuo originalaus stiliaus iki neskoningumo ir vulgarumo yra tik vienas žingsnis, taigi verčiau atsakingai pasirinkite ir aksesuarus.

Kalbant apie detales, klostės, plisas ir raukiniai - labai dažnas elementas šio sezono vakarinių suknelių madoje, ypač raukiniai netikėtose vietose. Ir kuo daugiau, tuo geriau. Ar norėtumėt pabrėžti savo moteriškas kūno formas, ar įdomesne faktūra padaryti audinį žaismingesnį, raukiniai yra geriausias sprendimas. Jis bet kuriai suknelei suteiks taip vadinamą „chic glam“ įvaizdį.

Renkantis vakarinę suknelę svarbiausia yra ieškoti būtent to, kas tinka individualiai jūsų asmenybei. Žavesys yra ne tai, KĄ Jūs dėvite, bet KAIP tai dėvite.

Svarbus yra jūsų kūno siluetas, o tinkamo kirpimo drabužiai tiesiog turėtų pabrėžti tai, ką turite geriausio. Kaip rodo didžiųjų Lietuvos vakarėlių fotoreportažai, turbūt ne vienam „už akies“ kliūna mūsų žvaigždžių figūros ir drabužio nesuderinimas.

Juk visų formos skirtingos bei unikalios, taigi nereikėtų aklai vaikytis tendencijų ar mėginti kopijuoti kažkieno stilių. Atraskite tai, kas jums tinka, ir nereikės sukti galvos, kas madinga!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis