Gražiausiai besirengiančios paauglės

Emma Roberts

Galbūt ji seka tetule Julia Roberts, tačiau 16-metė Emma jau nebenusileidžia Holivudo gražuolėms. Ji rengiasi klasikiniais D&G drabužiais. Jos stilius yra paaugliukai romantiškas, tačiau prabangus ir nenuobodus. Taškuota suknelė, kurią ji dėvėjo „Teen Vogue“ vakarėlyje Emmai tinka nepriekaištingai.

Andrea Bowen

Kaip ir jos vaidinama herojė Julie „Nusivylusiose namų šeimininkėse“, 17-metė Andrea Bowen rengiasi tarsi meili mergaitė. Ji ant raudonojo kilimo žengia apsirengusi įmantriomis suknelėmis, pavyzdžiui, Marc Jacobs. Andrea atrodo žaismingai, tačiau neiššaukiančiai.

Jaunosios žvaigždės, norėdamos atrodyti žavingai ir stilingai, vengia pernelyg atvirų, seksualių drabužių. Paauglės dėvi kuklius, tačiau ne mažiau akį patraukiančius drabužius.



Vanessa Hudgens

Regis, jog Vanessa Hudgens turi viską: vaidmenį „High School Musical 2“, širdies draugą Zacą Effroną ir nuostabią mados pajautą. Neverta jos nekęsti dėl jos grožio – Vanessa žino, kad jai tikrai pasisekė.

Ji pati teigia: „Man labai patinka mada, todėl galimybė dėvėti nuostabias dizainerių sukneles ir būti tarp tų, kurie jas kuria, yra labai šaunu. Bet kada galiu rasti progą pasipuošti – man patinka dėvėti tai, su kuo jaučiuosi patogiai“.

Hayden Panettiere

Aštuoniolikmetė Hayden Panettiere puikuojasi kiekvieno dizainerio VIP asmenų sąraše, kadangi pastaroji yra tikra skaistaveidė gražuolė.

Hayden galima vadinti stiliaus chameleone, kuri vieną vakarą gali pasirodyti apsirengusi jaunatviškai, o kitą vakarą atrodyti tarsi eitų į oficialią vakarienę. Ji visada žavi savo gebėjimu derinti įvairiausius stilius.

Rihanna

Ji pripažinta geriausiai besirengiančia paaugle 2007-aisiais metais. Ji yra viena drąsiausių pastarųjų metų žvaigždžių. Net jeigu ji pasirenka truputį iššaukiančius drabužius, visada sugeba atrodyti pritrenkiančiai, o ne vulgariai.

Rihannai patinka mada ir ji net planuoja kurti savo vardo drabužius: „Noriu kurti drabužius. Noriu būti su tuo susijusi, nes esu kūrybinga“. Nekantraujame pamatyti, ką gero ji pasiūlys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis