Pavasarį pasitik super unikaliai ir ryškiai (nuotraukų albumas)

Neseniai prasidėjęs pavasario kolekcijų pristatymo maratonas, visu pajėgumu „užpuolė“ Milano, Paryžiaus ir kitų mados sostinių podiumus. Ką garsiausi pasaulio dizaineriai siūlo šiam pavasariui pristatysime straipsnių serijoje.

Šiais metais pavasario mados tendencijos nustebino daugelį. Rudens bei žiemos kolekcijų kūrėjai, siūlę grįžti prie klasikinio moters grožio, tamsių, siluetą išryškinančių spalvų, tikriausiai puolė į depresiją.

Raudonų lūpų kultas bei Dita Von Teese stilius traukiasi iš rampų šviesos ir vietą užleidžia nutrūktgalviškam ir pompastiškam XVIII amžiaus brizui.

Jei nori būti madinga pavasarį, nevenk ryškių drabužių, derink natūralias spalvas, įvairių tekstūrų medžiagas. Gali prisiminti disco laikus ir drąsiai pasipuošti blizgančiomis kelnėmis bei žvyneliais puoštais korsetais.

Originalumui šį pavasarį ribų nėra. Sužavėsi aplinkinius, o ir ne vieną mados žinovą, jei laukdama vasaros imsi ir į garderobą įtrauksi etninių elementų turinčių drabužių. Jie šį sezoną labai madingi. Dėvėk sukneles, nevenk klosčių ir daugiasluoksnių aprėdų.

Galima teigti viena - ant aukštosios mados podiumo – lėlės, nežemiško ir kiek nenatūralaus grožio bumas. Tai ypač turėtų patikti neradicinio stiliaus merginoms. Alternatyvi, šokiruojanti mada dvelkia globalizacija ir saldžiu persistengimu. Toleruojama viskas: derinama klasika, kičas, etniniai motyvai, disco stilius, avangardas, vintage paprastumas ir barokiška prabanga.

Ši pavasarį prisimink, ne, išmok atmintinai – spalvos ir detalių gausa!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis